نمناک سرگرمیدیدنی ها کودک و نوزاد رها شده داخل جعبه مشروب + تصاویر
کودک رها شده ، عکس غم انگیز کودک
نوزاد و کودک رها شده کنار خیابان توجه رهگذران را به خود جلب کردند ، نوزاد 2 ماهه و برادر 6 ساله اش ساعتها بود که منتظر بازگشت مادرشان از پمپ بنزین بودند.

تصاویر دلخراش از کودک و نوزاد رها شده داخل جعبه مشروب

رهگذران خیابانی در تایوان شاهد صحنه ای غم بار و بسیار ناراحت کننده بودند ، دو کودک رها شده گریان کنار خیابان که قلب هر بیننده ای را به درد می آورند. نوزاد چند ماهه ای که داخل یک جعبه مخصوص مشروبات الکلی کنار برادر بزرگترش قرار داشت توجه رهگذران را به خود جلب کردند.

کودک رها شده

کودک رها شده

برادر بزرگتر گریان و نگران سعی داشت برای محافظت از برادر کوچکترش دستانش را اطراف جعبه نگاه دارد تا مبادا آسیبی به او برسد . به گفته ی او مادرشان قبل از روشن شدن هوا حوالی ساعت 5 صبح به بهانه بنزین زدن به موتورش آنها را کنار خیابان گذاشته و رفته است اما بعد از گذشت چندین ساعت هنوز بازنگشته است.

رهگذران با پلیس تماس گرفته و از آنها درخواست کمک کردند ، نیروهای پلیس نیز برای پیداکردن مادر این 2 کودک بینوا به تمامی خبرگزاری های کشور اطلاعیه ارسال کرد .

یکی از برنامه های اجتماعی در ویتنام با انتشار تصاویر و ویدئوی کوتاهی از پسربچه 6 ساله و برادر 2 ماهه اش که کنار دیوار کلیسیایی رها شده اند از مردم این کشور خواست تا برای تامین هزینه و پیدا کردن مادر انها کمک کنند.

کودک و نوزاد رها شده داخل جعبه مشروب + تصاویر

کودک و نوزاد رها شده داخل جعبه مشروب + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 23
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف