نمناک ورزشفوتبال پیدا شدن کودک عراقی عاشق لیونل مسی! + عکس
لیونل مسی ، بازیکن پرطرفدار جهان
لیونل مسی بازیکن پرطرفدار جهان پسر عراقی را که بسیار به او علاقمند است را پیدا کرد. این کودک عراقی با پلاستیک راه راه آبی پیراهن مسی را برای خود درست کرده بود.

کودک عراقی عاشق لیونل مسی پیدا شد

در هفته های اخیر تصویری از پسری کم سن و سال در شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف منتشر شد که با پلاستیک راه راه آبی و سفید برای خود پیراهن شماره 10 تیم ملی آرژانتین را که متعلق به لیونل مسی است را درست و بر تن کرده است ، این کودک با نام «حُمید» در منطقه دوهوک از اقلیم کردستان عراق پیدا شد و گفت :من مسی را دوست دارم چون بازیکن فوق العاده ای است ، این عکس را دو سال پیش گرفتم و به این خاطر این کار را کردم که هوادار دو آتشه مسی بودم.

کودک عراقی عاشق لیونل مسی پیدا شد
 
کودکی که مسی به دنبال او بود تا یکی از پیراهن های خودش را به او هدیه بدهد، در کردستان عراق شناسایی شد.
چندی پیش تصویری از یک کودک که به دلیل عدم بضاعت مالی با یک کیسه آبی رنگ لباسی شبیه پیراهن مسی اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان بر تن کرده بود، منتشر شد. پس از انتشار این تصاویر کمپینی برای یافتن این کودک به راه افتاد. حتی گفته شد که لیونل مسی عنوان کرده که اگر این پسر که هوادار اوست پیدا شود، پیراهنش را به او خواهد داد.
 
در پی انتشار این تصویر، رسانه ها خبر دادند که مسی به دنبال این کودک است تا پیراهن خودش را به او هدیه بدهد.
 
حالا پرویز پرستویی که چندی پیش در صفحه شخصی اش از این اقدام مسی تقدیر کرده بود، با انتشار تصویری از شناسایی شدن این کودک خبر داد.
 
پرستویی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:آن پسر عراقی پیدا شد و از طرف تلویزیون کردستان پیراهن بارسلونا با شماره مسی به او هدیه شد.
 
 
پسر عراقی که لیونل مسی به دنبالش بود پیدا شد
کودک عراقی طرفدار لیونل مسی شناسایی شد
پسر فقیر طرفدار لیونل مسی پیدا شد
 
 

 

پیدا شدن کودک عراقی عاشق لیونل مسی! + عکس

پیدا شدن کودک عراقی عاشق لیونل مسی! + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
برگرفته از عصرایران -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف