نمناک سرگرمیگوناگون کودک عجیب که مغزش روی بینی رشد می کند+ تصاویر
کودک عجیب ، تصاویر کودکان عجیب
مادرش با لبخند او را پینوکیو می خواند. کودک عجیب که به دلیل اختلالی نادر و کمیاب رشد مغزش را بر روی بینی اش شاهد است با شادی در کنار مادر و خواهرش زندگی می کند.
بازدید : 39,260 نفر

کودک عجیب با بینی شبیه بینی پینوکیو

کودک عجیب ماجرای امروز ما "اولی تریسایز" 21 ماهه یکی از کودکان دوست داشتنی با مشکل خاص و عجیب است. مادرش با افتخار او را پینوکیو می خواند.این پسربچه با یکی از عجیب ترین مشکلات سلامتی در دنیا متولد شد. به دلیل رشد مغز در مسیری غیرطبیعی این کودک دچار چنین اختلالی گشته است.

کودک عجیب

کودکی عجیب که مغزش در داخل بینی او رشد می کند!

خانم "پولی" در 20 هفتگی دوران بارداری اش برای اسکن های طبیعی دوران بارداری رفته بود که پزشک معالج متوجه رشد غیرطبیعی بخشی روی صورت جنین شد . هشدارهای پزشکان خانم "پولی" را از نگه داشتن جنین منصرف نکرد و او تصمیم گرفت تا نوزادش را به دنیا بیاورد. او می گوید:بعد از متولد شدن "اولی" من بسیار خوشحال و ذوق زده بودم. چرا که با تمام سماجتم او را نگاه داشته و به دنیا آوردم. اولین بار که او را دیدم علاقه ی بی وصف من به او شکل گرفت. او خیلی کوچک بود ولی چیزی شبیه توپ گلف روی بینی او وجود داشت.

 کودک عجیب

   کودک عجیب 

اسکن ها و آزمایشات دقیق علت را مشخص کردند. به گفته ی پزشک متخصص "اولی" دچار عارضه عجیب و غریبی بود که موجب رشد مغز در داخل بینی اش شده بود. حفره ی کوچکی در جمجمه ی او وجود داشت و همین راه کوچکی را به سمت مسیر رشد مغز او روی بینی اش گشوده بود. پزشکان برای درمان جراحی را تجویز کردند.

جراحی کودک عجیب

جراحی اول با موفقیت انجام شد و بعد از بسته شدن حفره اضافی مسیر مغز به بینی برجستگی روی بینی "اولی" هم برداشته شد.مادرش در ادامه گفت:علاقه ی من به پسرم روز به روز بیشتر می شود. او باهوش است و دلنشین و برای من بسیار با ارزش است.

 کودک عجیب غریب

کودک عجیب ، عکس کودک عجیب با بینی پینوکیو

کودک عجیب که مغزش روی بینی رشد می کند+ تصاویر
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 186
منبع : نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 60 126
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف