نمناک اخبارگوناگون این مرد پدر کودک با ناهنجاری های دردناک شد + تصاویر 18+
کودک ناهنجار ، عکس کودک وحشتناک
انتشار تصاویر دلخراش از کودکی که با ناهنجاری های متعدد متولد شده بود با خبر پذیرفتن سرپرستی این نوزاد توسط یک راهب تایلندی دوباره موج بازدیدهای فضای مجازی را ایجاد کرد.
تاریخ انتشار : 5 دی 1395

راهب تایلندی سرپرستی کودک ناهنجار و عجیب را برعهده گرفت

 راهب یک معبد در تایلند، سرپرستی و مراقبت از دختربچه 8 ماهه ای بشدت معلول را به عهده گرفت که با چندین ناهنجاری پا به دنیا گذاشته است؛ او به رغم داشتن چشم، کور است و علاوه بر ایجاد شکافی مادرزاد روی صورتش، بدون جمجمه متولد شده.

یک کودک 8 ماهه در تایلند که از ابتدای زندگی خود با ناهنجاری های متعدد متولد شده است، سرانجام پس از آن که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت و مردم برای جذب سرمایه به منظور کمک به نگهداری وی تصاویر او را منتشر کردند، از سوی راهبان یک معبد در این کشور تحت مراقبت و سرپرستی قرار گرفت.
به گزارش سلامت آنلاین به نقل از دیلی میل، این دختربچه که «نورافایها» نامیده شده و در «سایابوری» تایلند پا به دنیا گذاشته، نمی تواند شیر بخورد و از طریق لوله ای تغذیه می شود که پزشکان به درون بدنش فرستاده اند.
بر اساس آنچه در این باره منتشر شده، خانواده این کودک ناقص بشدت فقیر و نیازمندند و از عهده معالجات احتمالی برای عمل جراحی و اصلاح برخی از مشکلات این کودک برنمی آیند. به همین منظور پس از انتشار خبر تولد وی و اطلاع مردم از وضعیت این کودک و خانواده اش، مردم در رسانه های اجتماعی تصاویر و متونی را منتشر کردند که حاوی درخواست کمک به منظور نگهداری و یا امکان تحت معالجه قرار دادن او بود.

 عکس های کودک عجیب با ناهنجاری های دردناک در تایلند

عکس کودک وحشتناک


پزشکان گفته اند که این دختربچه باید تحت چندین عمل جراحی روی صورت و ناحیه جمجمه قرار گیرد و به طور منظم در آینده نیز از سوی پزشکان یا در بیمارستان مورد معاینه و معالجه قرار گیرد. (سلامت آنلاین/ ترجمه:زری حسین زاده)

نوزاد ناهنجار 8 ماهه تایلندی

کودک ناهنجار

کودک ناهنجار

 

این مرد پدر دختر بچه با معلولیت دردناک شد

این مرد پدر کودک با ناهنجاری های دردناک شد + تصاویر 18+
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 24
برگرفته از سلامت آنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف