کودک و کروکودیل
دختر 3 ساله اندونزیایی دوستی عجیب و باورنکردنی با بچه کروکودیل وحشتناک دارد.

ارتباط عجیب و صمیمی کودک خردسال با یک کروکودیل

دختر کوچولویی با یک کروکودیل جوان بازی می کند، می خوابد و از او به عنوان یک حیوان خانگی نگهداری می کند. این کروکودیل جوان به نام "یانگ دی" با او بازی می کند و دخترک با این حیوان خانگی 1متر و 20 سانتی می خوابد، با وجود اینکه فقط سه سال سن دارد. در فیلم شوک آوری از "رانی"، از تانگرانگ در استان بنتن اندونزی دیده می شود که کروکودیل خطرناکی را از دمش گرفته و می کشد و او را در حمام خانوادگی بدون ترس می شوید.

دوستی عجیب کودک با کروکودیل 

حیوان خانگی عجیب یک سوسمار 8 ماهه به نام "ندوت"، زمانی که 15 سانتی متر داشت توسط پدر و مادر "رانی" خریداری شد، اما آن خزنده ترسناک در حال حاضر به اندازه 1متر و 20 سانتی رسیده است و وزن وحشتناکی به وزن 4 تا 7 پوند سنگین تر از خود دختر دارد.
پدر و مادر "رانی" که تصاویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید گفته اند که دختر انها به همراه دوست خزنده اش است و هیچ تردیدی در رابطه با این موجود درنده ندارد - و امیدوارند که دختر آن ها وقتی بزرگ شد مسئول باغ وحش شود.
 
عکاس خبری اندونزیایی اکو سیسونو تویودهو 37 ساله اهل جاکارتا که از این دختر فیلم برداری کرده است، گفت:" رانی طوری با کروکودیل بازی می کند، درست مثل سایر دخترها که با عروسک ها بازی می کنند.
دوستان دیگرش به خوبی از راه کنار می روند، اما رانی درست کنار او می نشیند و دوست دارد در کنار او با اسباب بازی های دیگرش بازی کند. تماشای بازی او با کروکودیل، بسیار ترسناک بود، زیرا از او سنگین تر به نظر می رسید.
اما از چیزی که در خانه دیدم، کروکودیل در امان است، چون پدر همیشه وقتی دختر با کروکودیلش است، او را همراهی می کند. دو بار در هفته کروکودیل محبوب خود را با نیم کیلوگرم سر مرغ سیر می کنند.
بچه های دیگر به اندازه کافی شجاع نبودند تا ندوت را لمس کنند، اما رانی عاشق نوازش پوستش از روی سر تا دمش است و حتی دوست در زمان خوابیدن هم کنار او باشد."
 
رانی برای تعامل با حیوانات وحشی آموزش دیده است، چرا که والدین او نیز مجموعه ای از مارهای وحشی و مارهای بزرگ را در خانه خود نگه می دارند - که در این ویدیو دیده می شوند.
پدر و مادر او یک حیوان خانگی سابق را بعد از اینکه صاحب قبلی اش قادر به مراقبت از او نبود، عوض کردند، اما آن ها اصرار داشتند که دختر کوچکشان با وجود دوست غیر معمول خود، در خطر نیست.
"سینهرول افندی" ، پدر "رانی" گفت که امیدوار است او در آینده نگرش نترس و عشقش نسبت به حیوانات را حفظ کند. از قرار معلوم آنها در خانه شان حیوانات دیگری هم دارد و والدینش از سه نوع مار پیتون، یک طوطی و یک میمون مراقبت می کنند.
 
آن ها گفتند که پس از اینکه صاحبان قبلیشان گفتند که دیگر نمی توانند از آن ها مراقبت کنند باید مراقب آن ها باشند.
یک اژدر مار به نام پیتون دارند که رانی عاشق مراقبت از آنهاست و دو پیتون دیگر که دوست دارد با آنها این ورو آن ور بپرد. واقعاً او یک عاشق حیوانات است، چون نه تنها با کروکودیل و مارها بازی می کند، بلکه گربه ها را هم دوست دارد و به طوطی ها غذا می دهد. والدین "رانی" امیدوارند که روزی او در آینده بتواند در یک باغ وحش کار کند زیرا که با حیوانات وحشی آشنا است.

دوستی باورنکردنی یک کودک با کروکودیل + تصاویر

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی