نمناک اخبارحوادث کودک 2 ساله بعدسقوط از طبقه 6 زنده ماند+ تصاویر
سقوط کودک ، حادثه عجیب
پسربچه ی 2.5 ساله در حین بازی به سمت بالکن رفته و از طبقه ششم هتل محل اقامتشان به پایین سقوط می کند اما به طرز باورنکردنی زنده می ماند.
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1395

نجات معجزه آسای یک کودک بعد سقوط از طبقه 6

یک کودک بازیگوش در حین بازی به سمت بالکن طبقه ششم هتلی که در انجا به همراه خانواده اش ساکن بود رفت و 5 طبقه را به سمت زمین سقوط کرد.

سقوط کودک

زنده ماندن کودک بعد از سقوط از طبقه ششم هتل

" نیل شاندمن " 2 و نیم ساله به طرز باورنکردنی از یک حادثه مرگبار جان سالم به در برد. به گزارش Mirror خانم " مارتیانا" مادر پسربچه که بعد از گذشت ماهها برای اولین بار مصاحبه کرده است گفت :ما در طبقه ششم هتل استراند سوئیتی اجاره کرده بودیم تا در تعطیلات راحت باشیم چون همسرم معتقد بود که برای مراقبت از 3 فرزند پسرمان نیاز به جای امنی داریم. زمانی که متوجه سقوط " نیل " از بالکن به طبقه اول هتل شدم به سرعت خودم را به پایین رساندم ، وضعیت او اصلا خوب نیود . به سرعت به بیمارستان منتقل شد و 70 ساعت در شرایط سختی و لب مرز مرگ ماند اما بعد از ان به طرز معجزه آسایی به زندگی بازگشت .

حالا بعد از گذشت 5 هفته از ان حادثه او می تواند حرکت و تکلم خود را مثل سابق داشته باشد.اگر برای او اتفاقی می افتاد من هرگز خودم را نمی بخشیدم و نمی دانستم که چطور بدون او باید به خانه باز میگشتم.

سقوط کودک از طبقه ششم

حادثه سقوط کودک از طبقه ششم در تعطیلات خانوادگی

بعد از ان اتفاق اعضای خانواده و فامیل نام " نیل " را پس معجزه ها صدا می زنند و از قرار معلوم او هنوز نمی تواند معنای این اسم مستعارش را درک کند و متعجب نگاه می کند.

کودک 2 ساله بعدسقوط از طبقه 6 زنده ماند+ تصاویر

کودک 2 ساله بعدسقوط از طبقه 6 زنده ماند+ تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 18
منبع : بخش خبری نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف