نمناک اخبارحوادث انداختن کودک 4 ساله در چاه برای انتقامجویی
کودک ، کودک در چاه
کودک 4 ساله روستایی از سوی پسر عموی پدرش به دلیل اختلافات خانوادگی ربوده شده و پس از دو روز زنده از داخل چاه بیرون آورده شد.
تاریخ انتشار : 4 دی 1393

سرگرد سیدهادی موسوی با اشاره به گم شدن یک پسر بچه چهار ساله در روستای مستان آباد نیر افزود:ماموران انتظامی به محض اطلاع از این حادثه با کمک گروه های مردمی و سه گروه امدادی هلال احمر وارد عمل شده و به جستجوی این کودک در اعماق چاه ها، دره ها و اطراف روستای مستان آباد پرداختند.
وی گفت:پس از ناامیدی از یافتن این کودک به رغم گذشت یک شب، گروه امدادی هلال احمر استان اردبیل با سگ های تجسس برای یافتن این کودک فراخوانده شدند و ساعت ها تلاش و تحقیقات این گروه هم به نتیجه نرسید.
وی از تمرکز نیروی انتظامی به یافتن سرنخی از اقدام به گروگانگیری یا آدم ربایی در این قضیه اشاره کرد و افزود:پسر عموی پدر این کودک احضار شده و در بازجویی ها اظهارات ضد و نقیضی ارائه کرد.
سرگرد موسوی افزود:این متهم پس از بازگشت از ناجا از ترس لو رفتن موضوع، پسر بچه را در چاهی روباز رها کرده و با گذشت ساعت ها اهالی روستا پس از شنیدن گریه و سر و صدای کودک وی را یافته و زنده از داخل چاه بیرون آوردند.
به گفته وی ، مجرم و همسرش دلیل ربودن این کودک را انتقام گیری و اختلافات خانوادگی ذکر کردند ولی تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.
شهرستان نیر در 35 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.

انداختن کودک 4 ساله در چاه برای انتقامجویی

انداختن کودک 4 ساله در چاه برای انتقامجویی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 32
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 25 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف