کودک

شکنجه دلخراش 3 کودک در ماهشهر توسط پدر و نامادری

تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67405زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس اورژانس اجتماعی کشور از آزار و شکنجه سه کودک توسط پدر و نامادری در شهرک طالقانی شهرستان ماهشهر خبر داد.

 

 

دستگیری یکی از عوامل شکنجه 3 کودک در ماهدشت

خبرگزاری ایسنا:رئیس اورژانس اجتماعی کشور از بازداشت یکی از عوامل شکنجه و آزار روحی سه کودک ماهشهری و پیگرد عامل دیگر این اقدام خبر داد.
 
رضا جعفری با اشاره به آخرین وضعیت و جزئیات حادثه کودک آزاری در بندر ماهشهر گفت:بنا به اظهارات عموی این کودکان آزاردیده، فاطمه 12 ساله، ام البنین 8 ساله و علی اکبر 5 ساله از سوی پدر و نامادری شان مورد آزار و اذیت و شکنجه جسمی و روحی قرار گرفته اند و حتی به تغذیه و تحصیل کودکان نیز رسیدگی نمی شده است.
 
به گفته وی بنا بر گزارش های رسیده، پدر کودکان دستگیر شده است و نامادری نیز تحت پیگرد است.
 
رئیس اورژانس اجتماعی کشور با بیان اینکه در حال حاضر عموی کودکان با حکم دادستانی شهرستان، سرپرستی آنها را بر عهده گرفته است و آنها در منزل عموی خود سکونت دارند، تصریح کرد:مددکاران بهزیستی ضمن انجام مداخلات تخصصی، برای آگاهی از وضعیت این کودکان تا این لحظه با دادستانی و خانواده ارتباط داشته اند و مشاوره های لازم از سوی مشاوران بهزیستی ارائه شده است.
 
جعفری در ادامه تصریح کرد:به دنبال انعکاس خبری در رسانه ها مبنی بر آزار سه کودک از سوی والدینشان در شهرک طالقانی شهرستان ماهشهر، دوم اردیبهشت ماه سال جاری طی تماس تلفنی مددکار بیمارستان شهرستان بندر ماهشهر با خط تلفن 123 در این مورد، بلافاصله تیم سیار اورژانس اجتماعی این شهرستان برای بررسی وضعیت کودکان آسیب دیده به بیمارستان اعزام شد.
 
به گفته وی تیم اورژانس اجتماعی تا تعیین تکلیف نهایی کودکان و ساماندهی کامل آنها موضوع را پیگیری خواهد کرد.
انتهای پیام/م

آزار و اذیت 3 کودک در شهرک طالقانی ماهشهر

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
وبگردی