نمناک سرگرمیگوناگون کار ناراحت کننده مرد ماهیگیر با کوسه + فیلم
مرد ماهیگیر جوانی از استرالیا، در ویدیو منتشر شده اخیر خود با واکنش های متعددی روبرو گشت.

استفاده تلخ ماهیگیر جوان از بچه کوسه!

حیواانات همانند ما انسان ها دارای حق مالکیت و زندگی بر روی کره زمین را دارند و انسان ها می بایست به این حقوق احترام بگذارند و حق زندگی و محل زندگی آنها را از بین نبرند. اما متاسفانه اغلب انسان ها به حقوق آنها ارزش قائل نیستند و گاها ممکن است با خشونت تمام محل زندگی آنها را از بین ببرند تا بتوانند به منافع مالی خود برسند.

با این وجود به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که حیوانات همانند ما حق زندگی دارند و ما در طی هیچ قانون و شرایطی مجاز به آسیب رساندن و از بین بردن آنها نیستیم! اما اخیرا ویدیویی بسیار تلخ و دردناک از یک ماهیگیر استرالیایی جوان در صفحات مجازی رونمایی شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، ماهیگیر جوان در طی اقدامی تلخ و دردناک بچه کوسه کوچکی که صید کرده بود را تبدیل به گونه ای عجیب تبدیل به پیپ کرده است و به وسیله آن استعمال می کند تا به نحوی بتواند قدرتش را در صفحات مجازی به دوستانش معرفی سازد. 

با این وجود وی این ویدیو را در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت که با بازدید و واکنش های تعددی روبرو گشت. 

ویدیو استفاده تلخ ماهیگیر جوان از بچه کوسه! ؛

درست کردن پیپ با کوسه توسط مرد ماهیگیر + فیلم

کار ناراحت کننده مرد ماهیگیر با کوسه + فیلم
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف