نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت کولون روده 13 کیلویی مرد چینی یا یک هیولای ترسناک!
كولون روده ، عکس بیماری عجیب
مرد جوان که تورم شدید شکمش او را شبیه به یک زن باردار کرده بود بعد از 22 سال تصمیم گرفت تا انتهای راه درمان پیش برود و بالاخره کولون روده 76 سانتی متری
بازدید : 5,071 نفر

جراحی کولون 13 کیلویی از روده مرد چینی

تیمی از متخصصین و جراحان چینی موفق به خارج کردن کولون روده سنگین و بزرگ بیمار چینی شدند ، بیماری که مدت چندین سال از مشکل یبوست رنج می برد بالاخره درمان شد.

Surgeons remove 30 inches of man’s bowel after rare condition caused constipation to build up over 22 years

کولون روده

کولون روده 13 کیلویی مرد جوان چینی 

 خارج کردن کولون بزرگ و سنگین 76 سانتی متری از بدن بیمار

 مردی 22 ساله که نامش منتشر نشده است مدتها از بیماری یبوست مزمن رنج می برد و هیچ نوع نسخه و روش درمانی برای او کارساز نبود تا اینکه وضعیت وخیم و جراحی همه چیز را حل کرد.به گفته ی پزشک معالج بیمار با مشکل مادرزادی هیرشپرونگمتولد شده بود که در طول این سالها تشخیص داده نشده و وضعیت به این جا ختم شد. 

تورم های شدیدی که از دوران بعد از نوجوانی در شکم او ایجاد می شد گاه مردم را به این اشتباه می انداخت که مبادا او یک مرد باردار باشد چرا که سفتی و بزرگی شکمش چیزی شبیه شکم زن حامله بود. به گفته ی بیمار در طول تمام این سالها او با ساتفاده از داروهای متعدد و بسیار قوی به سختی می توانسته اجابت مزاج داشته باشد.

کولون روده

هیرشپرونگ و تشکیل کولون 13 کیلویی 

هیرشپرونگ یک بیماری مادرزادی است و به دلیل عدم وجود سلول های عصبی جدار روده بزرگ ایجاد می شود بدین شکل که روده از بدو تولد عملکرد طبیعی ندارد.هیرشپرونگ این بیماری بیشتر در پسر ها دیده می شود .در این بیماری بدلیل عدم وجود بافت عصبی کامل درانتهای روده،این قسمت تحرک کافی ندارد در نتیجه مدفوع در پشت قسمتی که اعصاب کامل ندارد ٬تجمع پیدا می کند و این قسمت بطور مزمن گشاد و بزرگ میشود.بیماری هیرشپرونگ (Hirschsprung Disease) بر روده بزرگ (قولون) نوزادان و کودکان اثر می گذارد.

کولون روده 13 کیلویی مرد چینی یا یک هیولای ترسناک!

کولون روده 13 کیلویی مرد چینی یا یک هیولای ترسناک!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف