نمناک سرگرمیدیدنی ها کودک 2 ساله کوچکترین غواص جهان! + تصاویر
غواص ، غواص کودکان
کودک 2 ساله کوچکترین غواص جهان معرفی شد،این کودک می تواند تا عمق 10 متری در آب فرو برود و به مدت یک دقیقه نفس خود را در سینه حبس کند.

کوچکترین غواص در کتاب گینس

استعداد و تبحر این کودک دو ساله بسیار حیرت انگیز و باورنکردنی است،این کودک روسی به واسطه سیستم تنفس قوی خود و شنا کردن زیر آب به مدت طولانی توانست نام خود را وارد کتاب رکوردهای جهانی گینس کند.

این کودک دو ساله که «فدور آفوناسیو» نام دارد از زمانی که تنها دو سال داشت غواصی آزاد را با والدینش آغاز کرد و هم اکنون که به سن سه سالگی رسیده است می تواند به مدت یک دقیقه زیر آب بماند.

غواص

پدر و مادر این کودک مربی غواصی آزاد هستند و هم اکنون تصاویری روی اینترنت به اشتراک گذاشته اند که نشان می دهد فرزند آنها در اعماق آب به راحتی شنا می کند.

غواص

این پدر و مادر اعلام کرد که از آموزش غواصی به فرزند خود هدف خاصی ندارند و با این وجود هم اکنون که فرزند آنها توانسته است چنین رکوردی را بشکند، به صورت حرفه ای تر تمرینات او را دنبال می کنند.

این کودک می تواند تا عمق 10 متری در آب فرو برود و به مدت یک دقیقه نفس خود را در سینه حبس کند. پدر 29 ساله فدور تصمیم دارد او به یکی از غواصان ماهر تبدیل شود.

کودک 2 ساله کوچکترین غواص جهان! + تصاویر

کودک 2 ساله کوچکترین غواص جهان! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از دولت بهار - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف