کوچکترین گوشی دنیا
Zanco Tiny T1 کوچکترین گوشی دنیا با امکاناتی که شاید گوشی های بزرگ ندارند رونمایی شد ، از قرار معلوم این گوشی ریز توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

کوچکترین گوشی موبایل دنیا با امکاناتی فوق العاده

سالهاست که گوشی های بزرگ و لمسی جای گوشی های نسبتا کوچک و دکمه ای را گرفته اند ، گوشی موبایل هایی با سیتم عامل و امکانات پیشرفته اما از قرار معلوم یک کوشی کوچک با تمام این ابرقدرت ها قصد رقابت دارد ؛ گوشی به نام Zanco Tiny T1

World’s Smallest Mobile Phone Is Smaller Than a USB Drive, Lighter Than a Coin

کوچکترین گوشی دنیا

عکس کوچکترین گوشی دنیا

Zanco Tiny T1 کوچک ترین گوشی موبایل دنیا

 Zanco Tiny T1 کوچک ترین گوشی موبایل دنیا ، سبک تر از سکه و کوچک تر از یو اس پی است ، این گوشی با وزن تنها 13 گرم و اندازه 47 در 21 در 12 میلیمتر عنوان کوچکترین گوشی موبایل دنیا را به خود اختصاص داده است ؛ بسیاری از وب سایتها برای معرفی این گوشی عنوان جالبی منتشر کردند و نوشتند گوشی که به راحتی می توانید آن را قورت دهید.

 کوچکترین گوشی دنیا

امکانات و مشخصات کوچکترین گوشی دنیا

امکانات گوشی Tiny T1 کوچکترین گوشی دنیا

 گوشی Tiny T1 یک تلفن همراه کاملا کاربردی است. یک صفحه کلید کامل و صفحه نمایش بسیار کوچک دارد تا بتوانید پیامک ها را بخوانید و جواب بدهید. وضوح این صفحه نمایش  64 در 32 پیکسل که در نوع خود فوق العاده است. 

این گوشی کوچک یک نانوسیم کارت می خورد و از طریق یک درگاه میکرو USB شارژ می شود. دفترچه تلفن آن تنها گنجایش ذخیره 300 شماره تلفن را دارد. حافظه این گوشی نیز تنها 50 تماس آخر و 50 پیامک اخیر را نگه داری و نمایش می دهد. در وب سایت شرکت سازنده این گوشی نوشته شده حافظه Tiny T1 برابر «32RAM + 32ROM» است. احتمالا واحد عدد 32 مگابایت است که به نظر خیلی کم است. شاید هم 32 گیگابایت است. این گوشی با یک بار شارژ می تواند سه روز کامل کار کند یا 180 دقیقه به طور مداوم مکالمه داشته باشید.

کوچکترین گوشی دنیا با امکانات باورنکردنی + تصاویر

4.832
این مطلب مفید بود ؟311
منبع : بخش تکنولوژی نمناک /ن
نظرات
وبگردی