نمناک سرگرمیگوناگون کوچک ترین زائر ایرانی حج تمتع 93 + تصاویر
حج تمتع ، حج تمتع 93
سفر حج تمتع که هر کسی آرزوی تجربه ی آن حتی یکبار در طول عمرش را دارد پر است از جالب ها که یکی از آنها حضور کوچک ترها آنهم کوچکترین عضو در کاروان است.

 سالانه هزاران زائر از ایران برای سفر حج تمتع به عربستان سفر می کنند که هر یکی با کوله باری از خاطره باز می گردند ما هم از دور و از طریق رسانه ها با آنها ارتباط برقرار می کنیم که به همین وسیله عکاس سایت حج کوچکترین زائر ایرانی را به همه معرفی کرد.

سرپرست حجاج ایرانی از پله ها بالا می آید و او را می بیند، لبخندی می زند و از او قول می گیرد که حتما دعایش کند و هم رهبر انقلاب و هم مردم کشور عزیزمان را و دختر تُندتند چشم می گوید.

بسته هدیه هنوز نرسیده و هنگامی که حاج آقای قاضی عسکر می گوید بنا بوده که به شما هدیه ای بدهیم، عسل خانم یزدانی بی مکث و سریع جواب می دهد که هدیه نمی خواهد، همین که به حج آمده، بالا ترین هدیه برای اوست.

کوچکترین زائر تمتع

 

مادرش می گوید که هنگام ثبت نام تمتع، عسل چهارماهه بوده و آن ها تصمیم گرفته اند که هر دو فرزندشان را ثبت نام کنند تا هم واره با هم به سفرهای زیارتی بروند. او چنین نیتی را در روز عرفه کرده است و از آن وقت، 9 سال می گذرد.

او از کاروان 13127 شاهین شهر و می مه به مدینه منوره مشرف شده، همراه پدر، مادر و برادر هفده ساله اش. کوچک ترین زائر ایرانی که متولد 9 مرداد 84 است و در سال جدید تحصیلی به کلاس چهارم دبستان مهرگان شاهین شهر می رود.

کوچکترین زائر تمتع

عکاس :امیر حسامی نژاد

کوچک ترین زائر ایرانی حج تمتع 93 + تصاویر

کوچک ترین زائر ایرانی حج تمتع 93 + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 42
برگرفته از حج - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف