نمناک اخبارجامعه کچل کردن از خدمت سربازی حذف شد
کچل کردن سرباز ، خدمت سربازی
رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از حذف اجبار کچل کردن سربازان خبر داد.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1398

کچل کردن سربازی حذف شد

فارس:رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:براساس تصمیم اتخاذ شده دیگر سربازان اجباری برای کچل کردن ندارند. 

سردار کمالی رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام خبر حذف کچلی از سربازی گفت:الزام به تراشیدن موی سر سربازان از سربازی حذف شده است. 

وی گفت:خدمت سربازی یکی از ارکان توان رزم نیروهای مسلح و بنیه دفاعی و امنیتی کشور است و جوانان ضمن اینکه آخرین یافته های علمی جوانی نشاط و انگیزه برای نیروهای مسلح به ارمغان می آورند در دفاع از حریم امنیت کشور نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. 

کمالی تصریح کرد:سربازی همواره با تراشیدن موی سر همراه بوده لیکن با توجه به بررسی های انجام شده و ارتقاء بحث بهداشت فردی و از امکانات مناسب یگان های نیروی مسلح و علاقه جوانان به منظور خوشایند سازی و افزایش جذابیت و نشاط خدمت سربازی بر اساس تصمیمات اتخاذ شده تراشیدن موی سربازان با نمره 4 از سربازی حذف شد. 

وی افزود:از این پس اندازه موی سر کارکنان وظیفه برای دیپلم و پایین تر در مراکز آموزش شماره 10 و سرباز و سرجوخه در حین خدمت 10 تا 16 همچنین فوق دیپلم و بالاتر در مراکز آموزش 16 و افسر و درجه دار در حین خدمت 16 تا 20 خواهد بود.

انتهای پیام/م

حذف کچل کردن موی سرباز در خدمت سربازی + جزئیات

کچل کردن از خدمت سربازی حذف شد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف