نمناک ورزشگوناگون کیانوش رستمی شانس حضور در تیم ملی را از دست داد
کیانوش رستمی ، کیانوش رستمی قهرمان
کیانوش رستمی با حاضر نشدن در اردوی تیم ملی، شانس حضور در بازی های آسیایی و بازی های کشورهای اسلامی را از دست داد.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1395

کیانوش رستمی از تیم ملی کنار گذاشته شد

کیانوش رستمی قهرمان پر غرور وزنه برداری کشورمان با وجود دعوت شدن به تیم ملی در اردوی این تیم حاضر نشد و شانس حضور در بازی های اسلامی را از دست داد .

یک هفته از دور جدید تمرینات می گذرد اما در این یک هفته فشار بسیار زیادی روی اردوی تیم ملی وجود داشته است. یکی از این فشارها به دور بودن المپیکی ها از شرایط ایده آل بر می گردد و فشارهای دیگری هم وجود دارد. موضوع دیگری که اردوی تیم ملی را تحت تاثیر خود قرار داده و شاید هم به خاطر آن سجاد انوشیروانی تصمیم گرفته اردوی تیم ملی را پشت در های بسته برگزار کند، فشارهایی است که به خاطر حاشیه های کیانوش رستمی به وجود می آید.

قرار بود حواشی کیانوش رستمی با تدوین آیین نامه ای که فدراسیون می نویسد رفع شود اما ظاهرا اینطور نشده است چرا که او بعد از پایان رقابت های لیگ برتر در هفته چهارم در مصاحبه ای رسما اعلام کرد که همچنان می خواهد به تنهایی تمرین کند و حاضر نشد در اردوی تیم ملی شرکت کند.

تصمیمی جدی درباره عدم حضور کیانوش رستمی در تیم ملی

کیانوش رستمی

کیانوش رستمی به دلیل عدم حضور در اردوی تیم ملی کنار گذاشته شد

سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران در نشست خبری امروز خود با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری ضمن اعلام و تایید این خبر گفت:ما کیانوش رستمی را به اردو دعوت کردیم اما او نیامد که گویا با توجه به میادین سخت قبلی یعنی جهانی و المپیک نیاز به ریکاوری بیشتری دارد.

انوشیروانی تاکید کرد:در نتیجه کیانوش رستمی شانسی برای حضور در بازیهای آسیایی و مسابقات کشورهای اسلامی را ندارد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در ادامه گفت:زمان زیادی نداریم. تمامی اردونشینان حتی المپیکی ها در اردو حضور دارند و با جدیت تمرین می کنند. در نتیجه صریح می گویم که کیانوش رستمی به عنوان یک فرد نابغه و قهرمان ملی به اردو نیامد و جایی در ترکیب تیم ملی در این دو رویداد بین المللی ندارد. البته برای او جانشینی هم در نظر نداریم چون او یک نابغه و ورزشکار حرفه ای است.

کیانوش رستمی شانس حضور در تیم ملی را از دست داد

کیانوش رستمی شانس حضور در تیم ملی را از دست داد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف