نمناک ورزشگوناگون واکنش کیانوش رستمی به شایعه پناهندگی اش
کیانوش رستمی ، مسابقات وزنه برداری
کیانوش رستمی در خصوص شایعاتی مبنی بر پناهندگی اش به آمریکا اظهار داشت پناهندگی برای من خیلی زشت است.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1396

حرف های کیانوش رستمی درباره مسابقات جهانی

ملی پوش وزنه برداری کشورمان گفت:همه بچه ها برای افتخارآفرینی به آمریکا می روند و امیدوارم همگی بتوانند دل مردم را شاد کنند. کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم کشورمان گفت:از اینکه جناب وزیر ورزش در اردوهای تیم ملی حاضر شده اند تشکر می کنم. حضور آقای سلطانی فر می تواند به ما دلگرمی خوبی بدهد. تمریناتم را به خوبی دنبال می کنم و امیدوار هستم این روند را همچنان ادامه دهم تا بتوانم در رقابت های جهانی خیلی خوب ظاهر شوم.

وی ادامه داد:البته شایعاتی مبنی بر پناهندگی و یا ویزا ندادن آمریکا مطرح شده بود که صحت نداشت و امیدوارم مشکل ویزا برای تمام وزنه برداران برطرف شود تا همگی بتوانیم در مسابقات جهانی نتایج خوبی بگیریم. رستمی افزود:فدراسیون به من اعلام کرده بود که باید یک مربی در کنار من حضور داشته باشد و من هم برادرم را به فدراسیون معرفی کردم و به اصرار فدراسیون زیر نظر کوروش برادرم تمرین می کنم و اگر مسئولان فدراسیون او را نخواهند من قبول می کنم.

کیانوش رستمی

حرف های کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری

قهرمان دسته 85 کیلوگرم المپیک ریو اظهار داشت:قطعاً در مسابقات جهانی حضور پیدا خواهم کرد و می خواهم با تمام توانم بهترین مدال را کسب کنم. برای من مهم نیست کدام یک از ورزشکاران و حریفان من در مسابقه حضور دارند یا ندارند از سال 2011 که مدال طلای جهان را گرفتم تنها به فکر رکوردشکنی بودم و امروز هم فقط در همین فکر هستم. امیدوارم همین روند را ادامه دهم تا اتفاقات خوبی بیفتد. وزنه برداران ایرانی برای موفقیت در رقابت های جهانی زحمات زیادی کشیده اند. امیدوارم بچه ها بتوانند نتایج خوبی کسب کنند تا دل مردم ایران شاد شود. اگر کشورهایی که به دلیل دوپینگ از این مسابقات حذف شده اند به صورت پاک تمرین می کردند این اتفاق برای شان نمی افتاد و راه موفقیت برای آنها هم هموار می شد.

وی در ادامه در خصوص شایعاتی مبنی بر پناهندگی اش به آمریکا تصریح کرد:یک ایرانی هیچ وقت هموطن خودش را زیر سؤال نمی برد. من پناهنده نمی شوم چون قهرمان المپیک هستم و پناهندگی برای فردی مثل من خیلی خیلی زشت است و وطنم و خاکم را با هیچ کشوری در دنیا و هیچ جای دنیا عوض نخواهم کرد.

واکنش کیانوش رستمی به شایعه پناهندگی اش

واکنش کیانوش رستمی به شایعه پناهندگی اش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از فارس /ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف