نمناک سرگرمیاتومبیل ماجرای تصاویر لو رفته از کیا اسپورتیج جدید + تصاویر
کیا اسپورتیج ، کیا اسپورتیج جدید
به تازگی یکی از وبسایت های مطرح و فعال دنیای خوردو، تصاویری تحت عنوان تصاویر لو رفته و جاسوسی از نسل جدید کیا اسپورتیج منتشر کرد، اما واقعیت چیز دیگری است که در ادامه ملاحظه می کنید.

 تصاویر لو رفته خودروی کیا اسپورتیج

 

لو رفتن تصاویر تولیدات جدید شرکت های خودروسازی معضل تازه ای نیست چراکه بارها شاهد چنین اتفاقات در دنیای خودرو بوده و هستیم.چند روز پیش یکی از وبسایت های مطرح و فعال دنیای خوردو، تصاویری تحت عنوان "تصاویر لو رفته و جاسوسی از نسل جدید کیا اسپورتیج" منتشر کرد و این در حالی است که مدل واقعی آن قرار است به طور رسمی در نمایشگاه بین المللی اتومبیل فرانفورت معرفی شود؛

 

ولی ما چندان مطمئن نیستیم که این تصاویر متعلق به نسل جدید کیا اسپورتیج باشد، چون هیچگونه نامی بر روی بدنه آن حک نشده و بر روی پلاک آن هم کلمه ای به نام "3D SQUIR" نوشته شده است.

کیا اسپورتیج


ولی با توجه به تصاویری جاسوسی مستتر که چندین مرتبه در وبسایت های خودرویی مختلف منتشر شده اند، خواهید دید که این تصاویر بدون پوشش شباهت بسیاری نزدیکی به آن ها از لحاظ فرم بدنه دارند و می توان این تصویر را به عنوان نسل جدید کیا اسپورتیج، البته به صورت موقت و پیش فرض به شمار آورد.

اگر این خودرو را نسل جدید کیا اسپورتیج بخوانیم، در قسمت جلویی خودرو مشاهده خواهید کرد که از چراغ های جدید تمام LED با اندازه ای تقریبا کوچک و کشیده استفاده شده که درون آن دو چراغ اصلی روشنایی خودرو گنجانده شده است، ولی با توجه به اندازه ای که بدنه خودرو دارد، چندان هماهنگی دلنشینی با طراحی کلی برقرار نکرده است. جلوپنجره خودرو هم همچون نسل قبل است که نواری کرومی به دور خود دارد، ولی مجموعه سپر با ورودی و مه شکن های روی آن از نو طراحی شده اند.

کیا اسپورتیجدر طراحی عقبی خورو هم راستش را بخواهید برای بار اول به یاد طراحی شاسی بلندهای آئودی افتادیم که فرم بدنه و چراغ های اصلی عقبی آن موجب این شباهت نزدیک به محصولات آئودی شده اند، ولی از نظر ورود به یک نسل جدید، طراحی عقبی خودرو کاملا جدید شده است که از بالا تا پایین آن، یک اسپویلر ثابت سقفی، چراغ های تمام LED با چراغ های نواری شکل میان آن که شکلی یکپارچ به آن ها داده، سپر جدید و خروجی اگزوز و دیفیوزری جدید در زیر سپر آن طراحی شده است. چراغ های سفید رنگ دنده عقب این خورو هم بیرون از قاب اصلی چراغ و بر روی سپر عقب نصب شده است.

کیا اسپورتیج

ماجرای تصاویر لو رفته از کیا اسپورتیج جدید + تصاویر

ماجرای تصاویر لو رفته از کیا اسپورتیج جدید + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از اقتصاد آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف