نمناک سرگرمیگوناگون کیت میدلتون و همسرش اینجا به هم چه می گفتن؟ + تصاویر
کیت میدلتون و همسرش ، فرزند سوم کیت میدلتون
کیت میدلتون و همسرش ساعاتی پیش درحالیکه فرزند سوم خود و عضو جدید خانواده سلطنتی را همراه داشتند مقابل بیمارستان ایستادند ، برای همه جالب بود بدانند صحبت آنها درمورد چه بود؟

مکالمه کیت میدلتون و همسرش مقابل دوربین ها بعد از معرفی فرزند سومشان

ویلیام و کیت زمانی که در راه لیندو بال فرزند جدیدشان را معرفی میکردند چه مکالمه ای باهم داشتند؟ دوک و دوشز از حضور فرزند جدیدشان کنار آنها در بیمارستان مری خوشحالی شگرفی داشتند و این شادی را بعد از تولد با بیرون آمدن از بیمارستان و ایستادن مقابل مردمی که آنجا جمع بودند جشن گرفتند. دوک و دوشزبا افتخار پسر سومشان را که لبخند به لب داشت روز گذشته به دنیا معرفی کردند.

ویل 35و و کیت 36 ساعت 6 عصر در محوطیه بیرونی بیمارستان حاضر شدند یعنی فقط هفت ساعت بعد از تولد 11:01 صبح و این خود برای بسیاری جالب است که چطور کیت بعد از زایمان سوم اینقدر سرحال بود. پسر بچه با وزن 3 کیلو و 650 گرم پانزدهمین نفر در صف تاج و تخت است.

عکسهایی که از این لحظات منتشر شد در یک مورد برای هر بیننده ای سوال برانگیز بود و آن هم این عکس است که کیت میدلتون و همسرش در حال صحبت با هم هستند ، ولی آنها بهم چه می گفتند ؟ این مکالمه کوتاه آنها توسط تصویر برداران حرفه ای ضبط و لب خوانی شد.

کیت میدلتون و همسرش

عکس جدید کیت میدلتون و همسرش بعد از تولد فرزند سومشان

ویلیام:آِیا همه چی خوبه؟

کیت:بله

ویلیام:اونجارو نگاه کن 

کیت:بله ، بیا براشون دست تکان بدیم.

کیت:آنجارا نگاه کن، آنجاست. هوا کمی بادی است ممکن است او سرما بخورد بیا برویم.

ویلیام:حتما

" به نظر آنقدر هم جذاب نبود و صحبت آنها چیز خیلی مهمی برای ایجاد حس کنجکاوی نداشت "

کیت میدلتون و همسرش

 کیت میدلتون و همسرش در کنار فرزند سوم و پسر دومشان

اسم بچه روز گذشته مشخص نشد اما زمانی که از آن ها پرسیدند میخواهید چه اسمی روی او بگذارید ویلیام گفت:به زودی متوجه میشوید. براساس گزارشات نوزاد سوم کیت میدلتون یکی از سنگین وزن ترین نوزادان متولد شده در خانواده سلطنتی است.

پچ پچ های کیت میدلتون و همسرش بعد از تولد فرزند سوم

کیت میدلتون و همسرش اینجا به هم چه می گفتن؟ + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف