نمناک اخبارحوادث کشف 54 دست قطع شده انسان میان برف + عکس
قطع دست ، بریدن دست
یکی از ساکنین منطقه ای سردسیر به موردی عجیب در میان برف ها برخورد کرد و با کنجکاوی به کیسه ای رسید که پر شده بود از دست قطع شده انسان.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396

کشف جنجالی 54 دست قطع شده انسان از بین برفها!

تصویری دلخراش و نگران کننده در فضای مجازی منتشر شد تا خبری جنجالی تر همراه آن دست به دست شود ، تصویری از تعداد زیادی دست بریده انسان که هنوز هیچ کس نمی داند از کجا و چطور میان برف ها قرار گرفته است.

Sickening' discovery of 54 HUMAN HANDS sparks mystery - as nobody knows where they came from

قطع دست

تصویری دلخراش از محتویات کیسه ای پر از دست قطع شده

 خبرگزاری های محلی خاباروفسک روسیه از کشف کیسه ای پر از دست های بریده انسان خبر داد ، دست هایی که مشخص نیست متعلق به کیست . طبق گزارشات این کیسه داخل رودخانه ای یخ زده در منطقه ی شرق سیبری و نزدیک چین کشف شده است.

از قرار معلوم یک دست های قطع شده که داخل کیسه نبود و جایی دورتر از محل کشف کیسه مربوط کشف شده است 18 مایل با فاصله در منطقه ی سردسیر افتاده بود که توسط یکی از مردم محلی دیده شد و بعد از آن کیسه ی اصلی در محل اعلام شده کشف شد.

دست قطع شده

تصویری از کشف تعداد زیادی دست قطع شده انسان در رودخانه ای یخ زده

هنوز هیچ نظر قطعی و یا خبری مبنی بر ماجرای این دست ها منتشر نشده است اما برخی در این مورد نظرات مختلفی دارند ؛ به عقیده ی عده ای این دست ها دستان بریده شده ی سارقان هستند که برای اجرای حکم و مجازات آنها برای دزدی قطع شده اند و به عقیده ی برخی دیگر این دست ها توسط قاچاقچیان جسد به طرز بیرحمانه ای قطع شده است . پلیس محلی تمام مناطق اطراف را بررسی کرده است اما هنوز به موردی مشکوک و مربوط به این ماجرا نرسیده است.

کشف 54 دست قطع شده انسان میان برف + عکس

کشف 54 دست قطع شده انسان میان برف + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف