نمناک اخباراقتصاد کیفیت خودروهای ایرانی چند ستاره دارند؟
خودرو،ستاره دار،ام وی ام ، کیفیت خودروهای ایرانی
جدول رده بندی کیفیت خودروهای ایرانی در دی ماه امسال که مبتنی بر مدل ارائه یک تا پنج ستاره کیفی است، منتشر شد.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1394
بازدید : 2,056 نفر

کیفیت خودروهای ایرانی

در این رده بندی در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از صد میلیون تومان، خودروی سوزوکی گراند ویتارا دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

 

در گروه خودروهای با سطح قیمتی 75 تا صد میلیون تومان، خودروی سراتو سه ستاره، آسا دو ستاره و جک S5 معادل یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

 

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان، خودروهای جک J5، برلیانس H320، برلیانس H330 و وولیکس C30 معادل دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

 

در این گروه قیمتی خودروهای ام وی ام X33 جدید، ام وی ام 550 و لیفان X60 معادل یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

 

در گروه خودروهای با سطح قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان، خودروهای پارس تندر، تندر 90 پارس خودرو، تندر 90 ایران خودرو و تندر 90 اتوماتیک سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

 

خودروهای پژو 206، ام وی ام 315 جدید، پژو 206 صندوق دار و رانا نیز معادل دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

 

خودروهای پژو پارس خراسان، دنا، سمند تبریز، پژو 405 خراسان، پژو پارس فارس، پژو 405، سمند، پژو پارس، پژو پارس مازندران و تیبا هاچ بک نیز یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

 

در گروه خودروهای با سطح قیمتی پایین تر از 25 میلیون تومان نیز خودروهای سایپا 131 پارس خودرو، سایپا 132، سایپا 131، تیبا و سایپا 111 معادل یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده اند.

 

کیفیت خودروهای ایرانی چند ستاره دارند؟

کیفیت خودروهای ایرانی چند ستاره دارند؟
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از مشرق نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف