نمناک اخباراقتصاد وضعیت “کیفیت خودروهای داخلی” + نمودار
کیفیت خودروهای داخلی ، بی کیفیت ترین خودرو ایرانی
جدیدترین گزارش “کیفیت خودروهای داخلی” در حالی منتشر شد که طبق آن، کیفیت 6 محصول شامل لیفان X60، ام وی ام 110، پژو 206، رانا، پراید 131 و پارس تندر، افت کرد.
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1394
بازدید : 11,200 نفر

نمودار کیفیت خودروهای داخلی

این گزارش را که به مردادماه امسال مربوط می شود، مطابق معمول، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تهیه کرده و طبق آن، کیفیت 31 خودرو داخلی موردبررسی قرارگرفته است.

بر این اساس، سطح کیفی خودروها در 9 معیار «سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان»، «سیستم موتور و انتقال قدرت»، «ترمز»، «تجهیزات الکتریکی»، «بدنه»، «رنگ»، «تزئینات داخلی و خارجی»، «نفوذ آب» و «صداهای غیرعادی » مورد ارزیابی قرارگرفته که درمجموع ، مزدا 3 صاحب بهترین کیفیت شده و ام وی ام مدل 110 نیز کم کیفیت ترین خودرو شناخته شده است.

آن طور که مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در گفت و گو با فارس عنوان کرده، ارزیابی کیفی خودروها بر اساس مدل جدید انجام می شود و نتیجه این ارزیابی، واقع بینانه تر و نزدیک تر به ارزیابی مشتریان است.

*برای دیدن تصویر در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک کنید*

نمودار کیفیت خودروهای ایرانی

جدول کیفیت خودروهای داخلی

کیفیت خودروهای داخلی ، نمودار کیفیت خودروهای داخلی

وضعیت “کیفیت خودروهای داخلی” + نمودار
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 56
برگرفته از دنیای اقتصاد - /م
این مطلب مفید بود ؟ 39 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف