نمناک اخبارسیاست کیف قاپ های حرفه ای تهران به دام افتادند
کیف قاپ ، کیف قاپ های تهران
رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری کیف قاپ های حرفه ای تهران خبر داد.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1397

دستگیری کیف قاپ های تهران

مهر: سرهنگ محمد نادربیگی، رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در باره دستگیری دزدان گوشی قاپ گفت:در 30 اردیبهشت فرد جوانی با مراجعه به کلانتری 107 فسلطین اعلام کرد که گوشی تلفن همراهش از سوی 2 جوان موتور سوار به سرقت رفته است. 

سرهنگ نادر بیگی افزود:پرونده اولیه با موضوع سرقت به عنف و طی هماهنگی با بازپرس محترم شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 تهران در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. 

اظهارات مالباخته : 

مالباخته پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت :" ساعت 13 امروز در خیابان شهید قرنی در حال صحبت با گوشی موبایل بودم که ناگهان 2 پسر جوان سوار بر موتور پالس سفید رنگ اقدام به سرقت گوشی موبایلم کرده و به سرعت متواری شدند. 

سرهنگ نادربیگی در خصوص سرنخ به دست آمده از شاکی پرونده ادامه داد:مالباخته در اظهاراتش عنوان کرد که پس از سرقت با گوشی موبایل دیگری که همراه داشته اقدام به عکس برداری از موتور سیکلت دزدان کرده است و توانسته تصویر و شماره پلاک دزدان را عکس برداری کند. 

سرقت های مشابه: 

کارآگاهان در ادامه تحقیقات اطلاع یافتند که افراد دیگری از سوی این 2 سارق جوان با موتور پالس سفید و مشکی هدف سرقت قرار گرفته اند. 

شناسایی مجرم سابقه دار: 

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت:کارآگاهان با استفاده از تصویر دزدان و شماره پلاک پالس سفید رنگ، سوابق مجرمان سابقه دار را مورد بررسی قرار دادند و موفق به شناسایی یکی از دزدان حرفه ای به نام "مسعود" ( 23 ساله) به عنوان یکی از متهمان تحت تعیب ماموران پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند . 

دستگیری متهم: 

سرهنگ نادربیگی در خصوص دستگیری سارق سابقه دار گفت:کارآگاهان با اقدامات پلیسی موفق به شناسایی "مسعود" شدند و مورخه 05/04/1397 این متهم در مخفیگاهش دستگیر شد. 

متهم پس از دستگیری یکی دیگر از همدستانش "حسن" را که از سارقان سابقه دار است به ماموران معرفی کرد. 

با شناسایی دومین متهم پرونده به نام حسن ، کارآگاهان ضمن شناسایی دقیق محل تردد این شخص ، در ساعت 18 مورخه 05/04/1397 در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند. 

سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر عنوان داشت :" متهمان پس از دستگیری به دهها فقره سرقت گوشی به شیوه قاپیدن با موتور سیکلت های پالس سفید و مشکی رنگ در سطح شهر تهران اعتراف کردند و متهمان به دستور مقام قضایی در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

انتهای پیام/م

دستگیری کیف قاپ های حرفه ای تهران

کیف قاپ های حرفه ای تهران به دام افتادند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف