نمناک دنیای مدکیف و کفش کیف های خلاقانه به شکل خوردنی های خوشمزه + تصاویر
کیف های خلاقانه ، کیف هندوانه ای
مدل کیف های خلاقانه و جالب به شکل خوردنی های خوشمزه مانند پیتزا, بستنی, هندوانه و کیک که قطعا تا به حال ندیده اید را اینجا مشاهده کنید.

کیف های خلاقانه و جالب فانتزی

شاید تا بحال کیف های خلاقانه و جالب زیاد دیده باشید اما این مدل کیف ها با همه کیف هایی که دیده اید فرق میکنند زیرا به شکل خوردنی های خوشمزه ای مانند میوه, کیک و شیرینی هستند. این کیف های فانتزی طرح های بسیار جالبی دارند که قطعا مورد توجه تان قرار میگیرند حتی شاید دلتان بخواهد یکی از آن ها را داشته باشید, مدل کیف های کوچک و خلاقانه به شکل میوه و شیرینی را در ادامه مشاهده کنید.

کیف هندوانه ای

مدل کیف هندوانه ای خلاقانه

کیف آناناسی

مدل کیف آناناسی جالب

شاید این مدل کیف ها برای شما عجیب باشند اما بهتر است بدانید که این کیف های جالب طرفداران پر و پا قرصی دارند, از این مدل کیف ها بیشتر در فشن شوها دیده میشود که حالا خیلی از افراد طرفدار شان هستند.

کیف هایی به شکل کیک, بستنی, پیتزا و میوه که فوق العاده جالب و جدید هستند. طراح این مدل کیف ها قطعا یک آدم مبتکر است که میخواسته هر طور که شده کیف های جدید و خاصی وارد بازار کند.

کیف های خلاقانه

کیف های خلاقانه شکل کیک

کیف های جالب

کیف های جالب شکل بستنی

کیف های عجیب

کیف های عجیب پیتزایی

کیف فانتزی

کیف فانتزی و دخترانه

کیف کوچک دخترانه

کیف کوچک دخترانه جالب و خلاقانه

کیف های خلاقانه

کیف های خلاقانه به شکل کیک و میوه + تصاویر

کیف های خلاقانه به شکل خوردنی های خوشمزه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 17
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 17 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف