نمناک ورزشگوناگون جشن تولد 19 سالگی کیمیا علیزاده در بیمارستان + عکس
کیمیا علیزاده ، وضعیت کیمیا علیزاده
پزشک کیمیا علیزاده اظهار داشت خوشبختانه آزمایش ها و MRI کیمیا مشکلی نداشته و پیشرفت خوبی در علائم بالینی شاهد بودیم.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1396

کیمیا علیزاده وارد 19 سالگی شد

کیمیا علیزاده روز گذشته 19 سالگی را به پایان برد و امروز اولین روز از بیستمین سال زندگی خود را آغاز می کند. دختر تکواندوکار کشورمان این روزها در بیمارستان بستری است و پزشکان در تلاشند تا او هر چه زودتر سلامتی خود را بازیابد.

انتشار خبر بیماری بخصوص برخی شایعات، باعث شده تا مردم ایران نگران شرایط دختر قهرمان خود باشند. این روزها در فضای مجازی یا هر رسانه ای که صحبتی از ورزش است، امکان ندارد که نشانی از کیمیای ایران نباشد. دوستدارن او که تعدادشان روز به روز در حال افزایش است به شدت پیگیر شرایط این تکواندوکار هستند چرا که بعد از برنز المپیک و این نقره جهانی، محبوبیت او بخصوص در بین بانوان ایران زمین دوچندان شده است.

پزشک معالج او خبرهای خوبی از کیمیا در اختیار رسانه ها قرار داد. محمدرضا معتمد در این خصوص گفت:خوشبختانه آزمایش ها و MRI کیمیا مشکلی نداشت و پیشرفت خوبی در علائم بالینی شاهد بودیم. ما به یک نوع بیماری عصبی، عضلانی مشکوک بودیم که معمولا در زمینه بیماریهای ویروسی اتفاق می افتد.

 
کیمیا علیزاده

تولد 19 سالگی کیمیا در بیمارستان

 وی ادامه داد:نگرانی خاصی نیست و با ادامه کارهای درمانی، علیزاده حداکثر تا اوایل هفته آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد. البته کارهای درمانی و تکمیل شدن دوره بهبودی تا دو هفته آینده پیگیری می شود ولی دیگر نیازی به بستری شدن نیست.

کیمیا در حالی وارد بیستمین سال زندگی خود شد که برخی که دوستان و هم تیمی های او عصر دوشنبه با حضور در بیمارستان پارس و برگزاری جشن تولد ساعاتی خوش برای او رقم زده و روحیه مضاعفی را به وی برای مقابله با بیماری دادند.

روز دوشنبه تنی از چند از چهره های ورزشی و سیاسی برای دیدار از دو به بیمارستان رفتند. از هادی و مهروز ساعی گرفته تا علی پروین و آرش میراسماعیلی، شهین دخت ملاوردی مشاور رئیس جمهور در امور زنان از کیمیا علیزاده عیادت کردند.

خود کیمیا در این مورد خطاب به مردم ایران که نگران او بودند گفت:روز به روز بهتر می شوم و از پرسنل بیمارستان و پزشکان تشکر می کنم که این روزها زحمات زیادی متحمل می شوند. از مردم عزیز کشورم می خواهم که برایم دعا کنند تا زودتر از بیمارستان مرخص شوم. 

کیمیا علیزاده

 تولد 19 سالگی کیمیا در بیمارستان

 نکته جالب اینکه مسئولان فدراسیون که چهارشنبه گذشته در روز مصاحبه مطبوعاتی از مشکلات روحی، روانی به عنوان دلیل بستری شدن کیمیا سخن می گفتند، این روزها حرف های جدیدی تحویل رسانه ها می دهند.

امیدواریم هر چه زودتر شرایط علیزاده به روزهای قبل از اعزام به رقابتهای جهانی بازگردد و او بتواند به زندگی عادی بازگشته تا زمینه عمل جراحی روی نقاط آسیب دیده بدن فراهم شود. موضوعی که واضح است اینکه حداقل تا یکسال دیگر نباید انتظار حضور این بانو را روی «شی هاپ چانگ» مسابقات داشته باشیم.

آخرین وضعیت بیماری کیمیا علیزاده از زبان پزشکش

جشن تولد 19 سالگی کیمیا علیزاده در بیمارستان + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از خبرگزاری مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
یلدا

یلدا

کیمیای عزیز...تنت به نازطبیبان نیازمندمباد/وجود نازکت آزرده ی گزند مباد/سلامت همه آفاق در سلامت توست/به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد...دعاگویت هستیم گلی.

پاسخ دادن 0 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف