نمناک سرگرمیگوناگون کلینیک تبدیل دختران به کیم کارداشیان لو رفت !
کیم کارداشیان ، اندام کیم کارداشیان
کلینیک زیبایی غیرقانونی که زنان و دختران را به امید شبیه شدن به کیم کارداشیان جذب و برای جراحی باسن و سینه از مواد کشنده استفاده می کردند کشف شد.

حمله پلیس به کلینیک غیرقانونی اندام کیم کارداشیانی!

علاقه بعضی از دختران و زنان به شباهت به برخی از چهره هایی که اغلب به دلیل داشتن ویژگی های عجیب و غریب مشهور می شوند موجب شده است که بدون توجه به روش هایی که در پیش می گیرند سلامت خود را به خطر بیاندازند ، روش هایی که به عنوان جراحی های زیبایی جان آنها را به خطر می اندازد تا به عنوان مثال شبیه کیم کارداشیان شوند.

کشف کلینیک مخفیانه زیبایی اندام به سبک کیم کارداشیان

فیلم منتشر شده از یک حمله پلیس به کلیلنیک زیبایی غیرقانونی مربوط به همین موضوع می شود ، موضوعی تحت عنوان فریب دختران و زنان به بهانه زیبایی .

بر اساس گزارش the sun پزشکان در این کلینیک زیبایی برای حجم دهی به اندام زنان از "سیمان استخوانی" استفاده می کردند. سیمان استخوانی به ماده شیمیایی خاصی میگویند که در بدن برای چسباندن استخوان بکار برده میشود.سیمان استخوانی از جنس متاکریلات بوده و مانند سیمان ساختمانی پس از آماده شدن سفت و جامد میشود.

کیم کارداشیان

کلینیک زیبایی خطرناک به سبک کیم کارداشیان

 این کلینیک واقع در یک ساختمان سه طبقه در محله ای فقیرنشین "ریو دی ژنریو" با تزریق دوزهای خطرناک و کشنده سیمان استخوانی و انواع دیگر مواد شیمیایی زنان و دختران جوان را به فرم دلخواه می رساند.

در بخشی از این کلیپ دیده می شود که نیروهای پلیس زن جوانی که به عنوان یکی از اعضای کلینیک در حال پمپاژ ماده ای به نام "متاکریلات" به باسن دختری جوان است دستگیر می شود.

 به گزارش پلیس اکثر مراجعین این کلینیک از کشور پرتغال بودند که به دلیل هزینه 1.000 یورویی مراجعه می کردند. تمام داروهای مورد استفاده در این کلینیک از نوع شیمیایی خطرناکب وده که مصرف آن در کشورهایی مثل انگلستان و آمریکا به کل ممنوع است. 

کیم کارداشیان , مرکز جراحی خطرناک اندام زنان و دختران

کلینیک تبدیل دختران به کیم کارداشیان لو رفت !
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف