نمناک فرهنگ و هنرچهره ها کیم کارداشیان آتش نشان خصوصی استخدام کرد! + عکس
کیم کارداشیان ، آتش سوزی کالیفرنیا
کیم کارداشیان بازیگر و مدل آمریکایی برای محافظت از خانه اش در آتش سوزی عظیم کالیفرنیا آتش نشان خصوصی استخدام کرد.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1397

آتش نشان خصوصی کیم کارداشیان برای محافظت از خانه اش

یکی از پرحاشیه ترین اتفاقات اخیر متعلق به آتش سوزی عظیم کالیفرنیا بود که آسیب های مخرب فراوانی را منجر شد و آنرا مخرب ترین آتش سوزی در تاریخ ایالت کالیفرنیا اعلام کردند.
با این وجود، طبق آخرین گفته ها و شنیده ها، بیش از هزاران ساختمان مورد آتش سوزی قرار گرفته اند و تعداد مفقودان 361 نفر تاکنون اعلام گردیده است که پس از این حادثه تلخ و دردناک بیش از 9000 مامور آتش نشانی برای خدمات رسانی و خاموش کردن آتش در این منطقه حضور یافتند.
 
کیم کارداشیان

 کیم کارداشیان برای محافظت خانه اش آتش نشان خصوصی استخدام کرد

با این وجود هنوز علت اصلی این اتفاق مشخص نیست و اینک تعدادی احتمالات وجود دارند که گفته می شوند علت آتش سوزی اخیز کالیفرنیا شده اند ، اما تمام ساکنان این منطقه افراد ساده نبودند و در میان آنها سلبریتی های معروف نیز وجود دارند که خانه های چند ده میلیون دلاری دارند.
 
آتش سوزی کالیفرنیا

 آتش سوزی عظیم کالیفرنیا و خسارت های ناشی از آن

از مهم ترین آنها خانم کیم کارداشیان به همراه همسرش آقای " کانیه وست " می توان اشاره کرد که ارزش خانه آنها بیش از 60 میلیون دلار است. اما خانم کیم کارداشیان همراه همسرش برای آنکه خانه شان مورد آتش سوزی عظیم قرار نگیرد، تصمیم به استخدام تیم خصوصی آتش نشانی در مقابل خانه خود کردند که نتیجه آن هم عدم آسیب دیدن خانه آنها در این آتش سوزی عظیم بود که در تصویر کاملا مشخص است.
همان گونه که مشاهده می نمایید اطراف خانه آنها کاملا توسط آتش سوزی تخریب و از بین رفته اند، اما خانه میلیون دلاری کیم کارداشیان بطور معجزه آمیزی هیچ آسیبی ندیده است و علت آن هم تیم خصوصی آتش نشان بود.

استخدام آتش نشان خصوصی توسط کیم کارداشیان!

کیم کارداشیان آتش نشان خصوصی استخدام کرد! + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف