نمناک دنیای مدگوناگون باشکوه ترین کیک عروسی با 5 متر ارتفاع + عکس و فیلم
کیک عروسی ، کیک عروسی 5 متری
یکی از باشکوه ترین و مجلل ترین کیکهای عروسی در دنیا آماده شد ، تیمی 15 نفره 1 ماه تلاش کردند و در عرض 6 ساعت تکه های آماده شده کیک را کنار هم چیدند تا نگاه ها را خیره به کیک عروسی کنند.

کیک عروسی 5 متری مجلل ترین کیک عروسی دنیا

سال به سال ایده های جدیدتر و البته پرهزینه تری برای مراسم ازدواج طراحی می شود ، از لباس گرانقیمت میلیاردی تا تزیین لوکس سالن عروسی ؛ اما یک زوج ایده ای خاص برای ایجاد تفاوت در روز ازدواجشان داشتند ایده ای که برای همه عروس و دامادهای جهان دیدنی بود ؛ داشتن کیک ازدواج به بلندی 5 متر.

یک زوج جوان برای به یادماندنی ترین روز زندگی شان کیک عروسی بسیار بزرگی به ارتفاع 5 متر سفارش دادند ، کیک منحصربه فردی که طراحی مجلل داشت.این کیک بزرگ را یک تیم 15 نفری بعد از 1 ماه تلاش آماده کردند ؛ کیکی که برای مونتاژ آن تیم 15 نفره 6 ساعت زمان صرف کردند.این کیک که یک شاهکار بود در جایی 150 کیلومتر دورتر از محل برگزاری مراسم ازدواج آماده می شده بود و تکه و جزئیات این کیک با وسیله ای خاص به محل مراسم منتقل شد.

 کیک عروسی

طراحی مجلل بزرگترین کیک عروسی

کیک عروسی

عکس طرح تکمیل شده کیک عروسی مجلل زوج تایلندی

این زوج جوان اهل اندونزی ساکن جاکارتا بودند و کیک هم در انجا آماده شده بود اما مراسم در "باندونگ" برگزار می شد برای همین بعد از تکمیل مراحل اولیه تهیه کیک نیاز به وسیله ای مناسب برای حمل آن بود.

فیلم کیک عروسی مجلل زوج تایلندی به بلندی 5 متر 

باشکوه ترین کیک عروسی با 5 متر ارتفاع + عکس و فیلم

باشکوه ترین کیک عروسی با 5 متر ارتفاع + عکس و فیلم
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف