نمناک اخبارورزشی افشاگری علی کریمی از قرارداد کی روش + عکس
کی روش ، انتشار عکس علی کریمی
پس از جنجال علی کریمی و کی روش در برنامه نود، اینبار علی کریمی در رابطه با مسائل مالی سرمربی گری کارلوس کی روش عکسی را در فضای مجازی منتشر کرد.
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396

افشاگری تکان دهنده علی کریمی درمورد کی روش

پس از افشاگریهای گسترده علی کریمی در برنامه 90 , اینبار وی در فضای مجازی در مورد مسائل مالی سرمربی گری کارلوس کی روش دست به افشاگری زد.
علی کریمی با انتشار عکسی از ویژگی های قرارداد کارلوس کی روش, کنایه جدیدی به وی زد!
علی کریمی طعنه تازه ای به کی روش زده است.علی کریمی با انتشار تصویری که مزایای حضور در تیم ملی ایران برای کارلوس کی روش را شرح داده می نویسد:

خداییش من جای تو بودم مادام العمر تمدید می کردم!!

متلک علی کریمی به قرارداد کی روش

کی روش

شرایط حضور کارلوس کی روش در صورت حضور در تیم ملی ایران

چه کسی قرارداد کی روش را فاش کرد؟

 

چه کسی متن قرارداد فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش را رسانه ای کرده؟ این سئوالی است که خیلی ها دوست دارند جوابش را بدانند.

خبر ورزشی معتقد است یکی از اعضای سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال متهم اصلی این ماجراست. مردی که با مهدی تاج هم اختلاف دارد و رسانه ای شدن قرارداد کی روش هم به خاطر همین اختلافها بوده.

از طرف دیگر تاج عقیده دارد در دوران ریاست او هیچ کسی متن قرارداد کی روش را ندیده و در زمان ریاست کفاشیان بوده که متن قرارداد سرمربی تیم ملی در اختیار اعضای هیات رئیسه قرار گرفته بود.

 

تیکه سنگین علی کریمی به قرارداد کی روش

افشاگری علی کریمی از قرارداد کی روش + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از روزنو، آی اسپورت /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف