نمناک ورزشفوتبال چراغ سبز کی روش برای تمدید قرارداد
کی روش ، فدراسیون فوتبال ایران
یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال عنوان کرد که پیشنهاد تمدید قرارداد بعد از جام جهانی از سوی شخص کی روش مطرح شده است.
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1396

چراغ سبز آقای کی روش برای تمدید فوتبال ایران

 در یک سال اخیر خبرهای زیادی در خصوص آینده کارلوس کی روش و نیمکت تیم ملی کشورمان منتشر شده است. در این میان خیلی ها جام جهانی روسیه را آخرین ایستگاه کی روش در فوتبال ایران می دانند و معتقدند بعد از جدایی این مربی پرتغالی، برانکو یا حتی وینفرد شفر سکان هدایت تیم ملی را در دست خواهند گرفت. هر چند در پس هرکدام از این اخبار استدلال هایی منطقی و قابل قبول وجود دارد اما از سوی دیگر کاملا مشخص است که اولویت فدراسیون فوتبال تمدید قرارداد با کارلوس کی روش است.
از آخرین قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا 4 دهه می گذرد و فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش را بهترین گزینه برای پایان دادن به 40 سال ناکامی در قاره کهن می داند. با توجه به شناختی که کی روش در این سال ها از فوتبال ایران و فوتبالیست های ایرانی به دست آورده، ادامه حضورش در تیم ملی می تواند شانس ایران برای موفقیت در جام ملت های آسیا را بالا ببرد.
 
کی روش

قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران

از سوی دیگر خود کی روش هم به خوبی می داند که قهرمانی در جام ملت های آسیا با ایران تا چه حد می تواند در آینده کاری او تاثیرگذار باشد. شاید تا پیش از قرعه کشی جا م جهانی و مشخص شدن گروه ها، صعود از مرحله گروهی و اولین حضور ایران در مرحله حذفی جا م جهانی چالش اصلی کارلوس کی روش بود. اما حالا ایران در گروه مرگ با قدرت های اول فوتبال اروپا و قاره آفریقا هم گروه شده و کی روش بهتر از هر کس دیگری می داند که رسیدن به این مهم بسیار سخت و حتی با در نظر گرفتن منطق فوتبالی غیرممکن به نظر می رسد.

برنامه های کی روش برای آینده فوتبال ایران

با توجه به این مسئله کی روش هدف جدیدی را در برنامه های خود در نظر گرفته و قصد دارد با قهرمانی در جام ملت های آسیا وداع باشکوهی با فوتبال ایران داشته باشد و علاوه بر این با اضافه کردن قهرمانی آسیا به رزومه کاری، گزینه های بیشتری برای آینده شغلی خود داشته باشد. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال با اشاره به این مطالب عنوان کرد که پیشنهاد تمدید قرارداد بعد از جام جهانی از سوی شخص کی روش مطرح شده و با توجه به این مسئله برای ادامه همکاری با این مربی پرتغالی مشکل خاصی وجود نخواهد داشت .
خبرهای اخیر نیز حکایت از این دارد که در تازه ترین جلسه ای که بین مهدی تاج و سرمربی تیم ملی فوتبال برگزار شده، توافقات نسبی بین طرفین برای تمدید قرارداد حاصل شده است. با توجه به شرایطی که در نشست آخر این 2 گذشته، به نظر می رسد باید کی روش را سرمربی ایران در جام ملت های آسیا در سال 2019 در کشور امارات دانست و این مرد پرتغالی برای تمدید قرارداد به مهدی تاج چراغ سبز نشان داده است .

مدت قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران

قرارداد فعلی کی روش با فدراسیون فوتبال تا پایان جام جهانی 2018 روسیه است و از مدت ها قبل زمزمه هایی مبنی بر پیشنهادات اغوا کننده از سوی کشورهای آسیایی و آفریقایی به کی روش شنیده می شد و همزمان با همین خبرها فدراسیون فوتبال هم برای ماندگار کردن وی در تیم ملی ایران جلسات خود را با کی روش آغاز کرده بود .

 

چراغ سبز کی روش برای تمدید قرارداد

چراغ سبز کی روش برای تمدید قرارداد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از آخرین خبر/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف