نمناک ورزشفوتبال تفاوت اصلی برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش
کی روش ، سرمربی تیم ملی ایران
تنها برانکو ایوانکوویچ نیست که روی استفاده از بعضی بازیکنان متوسط پافشاری می کند،بلکه کارلوس کی روش هم«ربیع خواه»های خاص خودش را دارد.

تفاوت اساسی برانکو ایوانکوویچ با کارلوس کی روش

فقط سرمربی پرسپولیس نیست که روی استفاده از برخی بازیکنان ضعیف اسرار دارد؛ بلکه سرمربی تیم ملی هم «ربیع خواه»های خاص خودش را دارد!

فرق کی روش با برانکو

فرق کی روش با سرمربی پرسپولیس این است که کی روش ربیع خواه هایش را به خاطر تعصب بازی نمی دهد و خیلی به این بازیکنان اعتقاد ندارد و به قول معروف دنبال دردسر نمی گردد ولی برعکس او یعنی برانکو این بازیکنان را توی چشم هوادارانش می کند و آن قدر به آنها بها می دهد که همه گاهی به باخت تیم منجر می شود.
 
کی روش

تفاوت اساسی کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ

محمد حسین کنعانی زادگان

شرایطی کاملا مشابه خانزاده و حتی بدتر از او دارد. کی روش هر زمان که فرصت کند نام این مدافع پراشتباه را در لیست تیم ملی می گنجاند. اولین بار کنعانی زادگان زمانی به تیم ملی دعوت شد که بازیکن ملوان بود. همین دعوت، دستمزد 150 میلیونی او را ناگهان شش برابر افزایش داد تا این بازیکن با رقمی بالای 900میلیون تومان سر از استقلال در بیاورد. نمایش های ضعیف کنعانی چه در استقلال و چه در سایپا مانع از دعوت این بازیکن به تیم ملی نمی شد. تنها دیوار حایل بین کی روش و بازیکن مورد علاقه اش اما مصدومیت های پیاپی کنعانی بوده است. جالب است بدانید آبان امسال کنعانی زادگان در حالی به تیم ملی دعوت شد که نیم ساعت قبل از اعلام اسامی، به اشتباه دروازه سایپا را در بازی با پرسپولیس باز کرده بود!

محمد خانزاده

شاید کمتر کسی در ایران نام این بازیکن را بین 10 مدافع میانی مورد علاقه اش قرار بدهد، اما کارلوس کی روش نگاه دیگری به او دارد. خانزاده که در این سال ها تجارب باشگاهی ناموفقی داشته، به طرز عجیبی پای ثابت تورنمنت های بزرگ بوده است. او در جام جهانی 2014برزیل به فهرست نهایی راه یافت و در شرایطی که از لیست جام ملتهای 2015 آسیا جا افتاده بود، مصدومیت هاشم بیک زاده باعث شد این بازیکن در استرالیا هم حاضر باشد. حالا هم در فاصله سه ماه تا جام جهانی 2018، کی روش دوباره او را در دو فهرست متوالی تیم ملی قرار داده و به نظر می رسد این بازیکن در مسیر حضور در روسیه حرکت می کند.
محمد خانزاده

نگاه ویژه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به محمد خانزاده 

تفاوت اصلی برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش

تفاوت اصلی برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از پارس/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف