نمناک ورزشفوتبال ناکامی پرسپولیس از جذب گادوین منشا
گادوین منشا ، پرسپولیس
پرسپولیس ها از جذب گادوین منشا محروم هستند. مهاجمی که در این فصل علیرغم آمار مناسب گلزنی تنها 5 تیم را در کارنامه دستیابی به دروازه خود می بیند.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1396

پشت پرده محرومیت پرسپولیس از جذب گادوین منشا

پرسپولیس برای ترمیم تیم فصل آینده خود مذاکرات برای جذب بازیکن را از روزهای قبل آغاز کرده و بر همین اساس ضمن توافق با بازیکنان فعلی، مهره های سرشناس دیگر تیم ها را نیز مورد بررسی قرار داده و توافقات اولیه را با آنها صورت داده است.

در حالی که صحبت هایی در خصوص گادوین منشا، ستاره نیجریه ای این فصل فوتبال ایران برای حضور در پرسپولیس شنیده می شود، به نظر می رسد این انتقال با مشکل بزرگی مواجه شود و سرخپوشان از جذب وی ناکام بمانند.

گادوین منشا

گادوین منشاپرسپولیس

بدهی سه باشگاه لیگ برتری به بازیکنان خارجی باعث شده بود تا کمیته تعیین وضعیت با ارایه طرحی که مورد تصویب فدراسیون نیز قرار گرفته بود، 14 باشگاه را از جذب بازیکن خارجی محروم کند. این طرح پس از افزایش پرونده بدهکاری تیم های ایرانی به بازیکنان خارجی در کمیته های مختلف فیفا، چندی پیش توسط کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال برای جلوگیری از افزایش بدهکاری باشگاه ها ارائه شد که بر اساس آن تیم های بدهکار ایرانی به بازیکنان خارجی نمی توانند تا بسته شدن پرونده های این بازیکنان اقدام به جذب بازیکن یا مربی خارجی دیگری کنند. طبق همان اعلام این طرح که در تاریخ 24/12/95 به تصویب هیات رییسه فدراسیون فوتبال رسیده بود و از همان تاریخ لازم الاجرا شد.

با این شرایط به نظر می رسد پرسپولیسی ها که هم اکنون پرونده های زیادی در کمیته استیناف و انضباطی فیفا به خود اختصاص داده اند و مهمترین آن پرونده مالی مانوئل ژوزه و دستیارانش محسوب می شود، از جذب گادوین منشا محروم هستند. مهاجمی که در این فصل علیرغم آمار مناسب گلزنی تنها 5 تیم را در کارنامه دستیابی به دروازه خود می بیند.

اکنون باید دید مسوولان پرسپولیس در برهه نقل و انتقالات تابستانی موفق خواهند شد با بستن پرونده بازیکنان و مربیان خارجی خود از این لایحه ای که انها را از جذب بازیکن خارجی ممنوع می کنند عبور کنند یا این قانون نیز همچون دیگر قوانین مثل ممنوعیت حضور تیم های لیگ برتری از جذب بازیکن محروم می کرد و قوانین دیگر مثل پرداخت بخشی از بدهی ها برای جذب بازیکن و حضور در نقل و انتقالات در آن برهه از سوی مسوولان تدوین قانون با کدخدامنشی نادیده گرفته خواهد شد.

ناکامی پرسپولیس از جذب گادوین منشا

ناکامی پرسپولیس از جذب گادوین منشا
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از ورزش سه -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف