نمناک ورزشفوتبال احتمال جدایی گادوین منشا از پرسپولیس
گادوین منشا ، شایعه جدایی گادوین منشا
گادوین منشا هم ممکن است علاوه بر محسن مسلمان که به احتمال زیاد از پرسپولیس جدا خواهد شد در لیست خروجی سرخ ها قرار بگیرد.
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1397

آیا برانکو گادوین منشا را در صورت عدم رفع محرومیت نقل و انتقالاتی در لیست خروج خواهد گذاشت

این روز ها و با توجه به اینکه به فصل نقل و انتقالات نزدیک می شویم شایعات زیادی به گوش می رسد که مهم ترین این شایعات معطوف به چند بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس است.

گفته می شود علاوه بر مسلمان احتمال جدایی گادوین منشا هم زیاد است به این دلیل که وی نتوانسته از نطر فنی عملکرد خوبی داشته باشد.

گادوین منشا به زودی از پرسپولیس جدا می شود زیرا از یک سو نیمکت نشینی های پیاپی او را آزار می دهد و از سوی دیگر برانکو ایوانکویچ از مدل تمرینی و شرایط منشا رضایتی ندارد.

گادوین منشا

شایعه جدایی گادوین منشا

البته این موضوع فقط یک شایعه است چون پرسپولیسی ها نمی توانند بازیکن جدیدی جذب کنند و همچنین از قرارداد منشا هنوز یک سال دیگر باقی مانده که حق جدایی در شرایط فعلی را ندارد مگر اینکه غرامت سنگین و حدود 2 میلیارد تومانی به باشگاه بپردازد.

با این حال، از وقتی شایعه احتمال جدایی منشا به وجود آمد، بحث های جدیدی نیز در پی آن شنیده شد از جمله اینکه برخی در فضای مجازی حتی جانشین گادوین منشا را نیز معرفی کردند و گفتند اگر منشا برود، امید عالیشاه در فصل آینده جای او را در خط حمله و به عنوان زوج علی علیپور می گیرد!

گادوین منشا

انتخاب جانشین گادوین منشا 

باید دید چه اتفاقاتی قرار است در پرسپولیس فصل هجدهم رخ بدهد اما جدایی منشا در این شرایط بسیار بعید به نظر می رسد.

شایعات ستاره های پرسپولیس را به کجا می برند؟

علاوه بر شایعه جدایی گادوین منشا چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی نیا 2 بازیکن تیم پرسپولیس قصد جدایی از این تیم را در تابستان دارند و پیشنهاد هایی هم از لیگ ترکیه دارند. حالا گفته می شود بحث حضور این 2 بازیکن در لیگ ترکیه خیلی جدی است و بعید نیست که تا چند هفته آینده خبر رسمی انتقال آنها اعلام شود.

آیا جدایی گادوین منشا از پرسپولیس صحت دارد؟

احتمال جدایی گادوین منشا از پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از دانشجو / پارس / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف