نمناک اخبارحوادث گازگرفتگی خانواده ی تهرانسری در شب یلدا
گازگرفتگی ، گازگرفتگی
حادثه گازگرفتگی خانواده ای سه نفره در یک ساختمان مسکونی در تهرانسر به نیروهای آتش نشانی و اورژانس گزارش شد.
تاریخ انتشار : 1 دی 1395

گازگرفتگی اعضای خانواده ای در تهرانسر

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات جان اعضای یک خانواده سه نفره از چنگال قاتل خاموش خبر داد.

 وی دراین باره گفت:در ساعت 22:43 دیشب حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی در تهرانسر به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 104 را به محل حادثه واقع در تهرانسر بلوار لاله اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت:پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک ساختمان چهار طبقه 16واحدی رخ داده و در واحدی 60 متری واقع در طبقه اول این ساختمان اعضای یک خانواده سه نفری دچار گازگرفتگی شده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به ورود آتش نشانان به این ساختمان مسکونی گفت:گاز سمی منوکسید کربن فضای این ساختمان را دربرگرفته بود و مادر 30 ساله و دو فرزند وی در منزل بی هوش شده بودند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان هر سه نفر را از داخل منزل خارج و به فضای باز منتقل کردند، گفت:اعضای این خانواده در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفته و اقدامات اولیه درمانی بر روی آنان انجام شد.

وی بروز نقص در دودکش بخاری این ساختمان را عامل انتشار گاز منوکسیدکربن اعلام کرد و گفت:آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت 23:05 به عملیات خود خاتمه دادند.

گازگرفتگی خانواده ی تهرانسری در شب یلدا

گازگرفتگی خانواده ی تهرانسری در شب یلدا
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف