نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای شلیک گاز اشک آور در خندوانه از زبان رامبد جوان
خندوانه گاز اشک آور ، خندوانه
رامبد جوان نسبت به شلیک گاز اشک آور توسط یکی از حاضرین برنامه خندوانه واکنش نشان داد و ماجرا را تعریف کرد.
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1395

واکنش رامبد جوان به شلیک گاز اشک آور در خندوانه

رامبد جوان با بیان این موضوع که یکی از تماشاچیان برنامه خندوانه از اسپری گاز اشک آور استفاده کرده است گفت:استودیو خندوانه هم منطقه نظامی نیست که ما آن ها را بگردیم.

او با تشریح روند حضور مردم در برنامه خندوانه افزود:برای حضور در این برنامه، با کسانی که از قبل ثبت نام کرده اند تماس گرفته می شود و آن ها بعد از توجیه شدن برای رعایت یک سری مسائل، مثل نوع پوشش به استودیو می آیند.

جوان ادامه داد:دیروز هم همین روند طی شد و زمان افطار، طبق روال این ایام اعلام کردیم که مهمانان ما روزه هایشان را باز کنند. یک مخزن بزرگ آب جوش هم برای این منظرو تهیه کرده ایم و گذاشته ایم. دیروز از قضا آب جوش تمام شده بود و بچه ها دوباره آب گرم داخل مخزن ریختند، اما برای اینکه کمی قل بخورد و جوش بیاید، سه دقیقه وقت لازم بود.

گاز اشک آور در خندوانه

شلیک گاز اشک آور در پشت صحنه خندوانه


به گفته ی جوان در این حین بکب آقایی می آید و می گوید آب جوش را به من بدهید؛ چون همسرم باردار است، یکی دیگر از مهمانان هم مخالفت می کند و می گوید نمی شود.

او ادامه داد:در نهایت این دو نفر با هم بحثشان می شود و وسط درگیری آب جوش می ریزد روی یکی از آن ها، آن آقا هم از کیف دور کمرش اسپری اشک آور در می آورد و روی صورت آن یکی خالی می کند.

به گفته مجری خندوانه، این اتفاق چون جلوی در استودیو می افتد، باعث می شود تا کل استودیو آلوده به گاز اشک آور شود. بعد از این ماجرا هم ماموران اورژانس و آتش نشانی و پلیس هم پشت صحنه برنامه می ایند و کسی را که گاز اشک آور استفاده کرده، با خودشان می برند.

این مجری گفت:سه نفر از بچه های ما هم روانه بیمارستان شدند. تا دو ساعت هم ضبط برنامه به تعویق افتاد.

ماجرای شلیک گاز اشک آور در خندوانه از زبان رامبد جوان

ماجرای شلیک گاز اشک آور در خندوانه از زبان رامبد جوان
: امتیاز : 3.5 تعداد رای : 54
برگرفته از خبر آنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟
38 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف