نمناک ورزشفوتبال گاف تلویزیونی در بازی پرسپولیس و صنعت نفت + عکس
گاف تلویزیونی ، سوتی سرهنگ علیفر
گاف بزرگ شبکه سه در بازی پرسپولیس و نفت آبادان برنامه فوتبال برتر لوگوی عجیبی را جایگزین لوگوی تیم فوتبال صنعت نفت کرد.
تاریخ انتشار : 8 آبان 1395

لوگوی عجیب و غریب صنعت نفت

پیش از این علیفر در جریان مسابقات جام ملت های اروپا و در جریان مسابقه ایرلند شمالی و لهستان از منبع نامعتبر ویکی پدیا برای اطلاعات گزارش اش استفاده کرده بود و به نظر می رسد مسوولان فوتبال برتر هم دوباره اشتباهی مشابه را مرتکب شده اند.

هنوز کسی اشتباه تاریخی علیرضا علیفر در زمان برگزاری بازی های یورو را فراموش نکرده است. جایی که استناد او به سایت ویکی پدیا به عنوان مرجع اطلاعات مورد نیاز، دردسر بزرگی برایش به وجود آورد. 

اما به نظر می رسد این اتفاق درس عبرتی برای عوامل برنامه فوتبال برتر نشد. برنامه ای که در حالت عادی هم نقدهای فراوانی به آن وارد است.

 روز گذشته دیدار پرسپولیس و نفت آبادان در حالی از شبکه سه پخش زنده شد که یک آرم عجیب به عنوان لوگوی نفت آبادان در کنار آرم پرسپولیس روی نمایشگر استودیو شبکه سه خودنمایی می کرد. لوگویی که با یک جستجوی ساده مشخص می شود از سایت ویکی پدیا برداشته شده است. 

در حالی که لوگوی اصلی نفت آبادان که در سایت رسمی این باشگاه موجود می باشد به طور کل با آنچه که عوامل برنامه فوتبال برتر به عنوان نماد باشگاه آبادانی به نمایش گذاشتند تفاوت دارد.

 به نظر می رسد وابستگی شدید تلویزیون به سایت ویکی پدیا فراتر از گاف تاریخی یک گزارشگر است و مهمترین برنامه ای که بازی های لیگ برتر را پوشش می دهد هم تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی برداشت می کند که هر کاربر ساده ای می داند به هیچ عنوان مرجع معتبری به حساب نمی آید.

 

سوتی سرهنگ علیفر

لوگوی عجیبی که در برنامه فوتبال برتر استفاده شد

 

گاف ویکی پدیا

لوگوی رسمی تیم صنعت نفت آبادان

گاف تلویزیونی در بازی پرسپولیس و صنعت نفت + عکس

گاف تلویزیونی در بازی پرسپولیس و صنعت نفت + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از آی اسپورت -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف