نمناک ورزشفوتبال شعر گفتن علیرضا بیرانوند سوژه ی فضای مجازی باد !
علیرضا بیرانوند ، تن من مباد و پرسپولیس باد
علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس این بار با تغییر شعر فردوسی به (تن من مباد , پرسپولیس باد) سوژه کاربران در فضای مجازی شد.
تاریخ انتشار : 5 آبان 1395

علیرضا بیرانوند سوژه طنز شد

علیرضا بیرانوند که این روزها به خاطر کلین شیت های پیاپی اش در تیم ملی مورد توجه است با یک مصرع نشان داد که بهتر این است که استعدادش را در دروازه بانی نگاه دارد و به دنیای شاعران وارد نشود.

از آنجایی که کاربران فضای مجازی معمولاً از هیچ کوششی برای سوژه یابی و سوژه سازی فرو گذار نمی کنند مصدومیت علیرضا بیرانوند را هم دست مایه طنز قرار داده اند. خصوصاً استقلالی ها که هنوز از پست "تن من مباد، پرسپولیس باد!" شادمان و مسرورند، مصدومیت او را نیز به شوخی گرفته اند. 

داستان از زمانی شروع شد که بیرانوند با انتشار عکسی از تمرین پرسپولیس نوشت:"یک تمرین با نشاد". از آن پس استقلالی ها برای دست انداختن دروازه بان پرسپولیس از کلمه نشاد به جای نشاط استفاده می کردند. 

اما ماجرا زمانی جالب تر شد که بیرانوند دو روز پیش از گاف بعدی اش در صفحه اجتماعی خود رونمایی کرد. او با انتشار پستی با این مضمون که حتی اگر مصدوم هم باشد به عشق پرسپولیس بازی می کند، در انتهای متنش نوشت:"تن من مباد، پرسپولیس باد!".

 

علیرضا بیرانوند

شعر گفتن علیرضا بیرانوند

 

اقتباس عجیب بیرانوند از شعر معروف فردوسی باعث شد تا هواداران استقلال به او لقب "حکیم ابوالقاسم بیرانوند" بدهند.

 

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند شاعر شد

 

حالا بعد از گذشت دو روز مشخص شد بیرانوند حدود یک ماه از میادین دور است و نمی تواند پرسپولیس را همراهی کند. پس از اعلام این خبر هجمه استقلالی ها به پیج گلر پرسپولیس به حدی بود که او ناچار شد همه پست هایش را پاک کند اما با این حال شوخی های آنها در فضای مجازی همچنان ادامه دارد.

 

گاف جدید علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند سوژه ی کاربران

 

گاف بیرانوند در حدی فراگیر شده که در تمرین پرسپولیس هم تعدادی از سرخپوشان سر به سر او می گذاشتند و می گفتند آن قدر در شعر فردوسی دست بردی که آه فردوسی تو را گرفت و ناراحتی این شاعر ملی به دست تو زد!

 

البته بیرانوند هم کم نیاورد و به شوخی به همبازیانش گفت نمی دانستم فردوسی ناراحت می شود، از این به بعد با حافظ شوخی می کنم!

 

اما این پایان کار نبود و روزنامه ها هم از این سوژه ناب به آسانی نگذشتند و برای اشاره به مصدومیت بیرانوند، آن را در صفحه نخست خود با کنایه از همان جمله عجیب آورده اند. از همه طعنه ها سنگین تر مربوط به روزنامه استقلال جوان است که نوشته:"حالا که وقت داری کتاب بخون گل من"

 

علیرضا بیرانوند شاعر

 

علیرضا بیرانوند

 

 

 

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند سوژه ی روزنامه ها

 

شعر گفتن علیرضا بیرانوند سوژه ی فضای مجازی باد !

برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 19 104
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف