نمناک سرگرمیدیدنی ها جنجال گاوبازی دختر 5 ماهه! + تصاویر
گاوبازی ، عکس های گاوبازی
انتشار تصاویری از گاوبازی با دختر 5 ماهه از سوی گاو باز مشهور اسپانیایی با واکنش های متعددی همراه بود.

گاوبازی

اقدامات عجیب و غریب برخی افراد نترس و شجاع با وجود خطرناک بودنشان خیلی جنجالی و تآسف بار به نظر می رسد،گاو باز مشهور اسپانیایی، فرانسیسکا ریورا اُردونز عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن وی روز 25 ژانویه درحالی که دختر 5 ماهه اش را در آغوش گرفته است، گاوبازی می کند. او در توضیح این تصویر نوشت «او پنجمین نسل از گاو بازان خاندان ماست». پس از انتشار این عکس وی از کار خود اخراج شد.

گاوبازی

گاوبازی

تصاویر فرانسیسکا واکنش های بسیار سریعی را در سایت های شبکه های اجتماعی در پی داشت و انتقادات شدیدی از وی صورت گرفت. ریورا هم در دفاع از خود گفت این سنت و مایه ی افتخار خانواده اش است. او ادامه داد:پدربزرگ و پدرم گاو باز بودند. پدرم هم با من چنین کاری را انجام داد و من هم برای دخترانم انجام دادم.

گاوبازی

گاوبازی

ناگفته نماند سال گذشته پس ازآنکه ریورا طی مسابقه ای به شدت زخمی شد، توانست از یک عمل جراحی حساسی جان سالم به درببرد. پدرش نیز سال 1984 طی یک مسابقه گاوبازی جان خود را از دست داد.

گاوبازی

جنجال گاوبازی دختر 5 ماهه! + تصاویر

جنجال گاوبازی دختر 5 ماهه! + تصاویر
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف