نمناک سرگرمیگوناگون گدایی با دستگاه کارتخوان! + عکس
گدایی ، دستگاه کارتخوان
گدای 37 ساله ای با ترفندهای زیرکانه و پیشرفته خود در مراسم های مهم و رسمی افراد سرشناس حضور پیدا میکند و از این راه کسب درآمد می کند این گدا به عنوان باهوش ترین و پیشرفته ترین گدای دنیا شناخته شده است.

حتما شما هم تا بحال با گداهایی که در سطح شهر به شیوه های مختلف گدایی می کنند برخورد کرده ایدو دیده شده هر کدام به نحوی به دلیل تنگدستی سعی بر به دست آوردن پول یا لقمه نانی هستند و کم و بیش افراد بسیاری به این متکدیان کمک میکنند.

اما افراد زیادی در سراسر جهان وجود دارند که وانمود به ناتوان بودن می کنند تا با تحت تاثیر قرار دادن احساسات انسان ها از آنها سوء استفاده کنند و بعضی مواقع هم گداهای خلاقی پیدا میشوند که نحوه گدایی کردنشان،سوژه خوبی برای عکاسیست و با شگرد خاص و باهوشی تمام در شرایط خاص از افراد،به ویژه افراد معروف و چهره های مطرح درخواست پول میکنند.

"دایمن پریستون بوث" مردی است که به عنوان پیشرفته ترین و شاید باهوش ترین گدای دنیا شناخته شده است. وی همیشه در مراسم های رسمی که افراد پولدار هستند حاضر می شود و از آن ها درخواست پول می کند.وی همچنین یک کارتخوان سیار دارد که بتواند به میزان لازم پول بگیرد.

گدایی پیشرفته

این گدای 37 ساله در همیشه خودش را به مراسم های مهم در لندن می رساند تا با فشار رسانه ها و به کمک دوربین مطبوعاتی از افراد مشهور پول بگیرد. ولی دقیقا زمانی گدایی می کند که دوربین ها سمت یک هنرپیشه یا فرد خاص هستند و فرد مشهور نمی تواند مقابل رسانه ها پولی به او ندهد.
دوستان وی اعتقاد دارند او سالانه چندین بار به سفرهای خارج از کشور می رود و درآمد بسیار بالایی دارد. وی به خودش سختی می دهد و در خیابان می خوابد تا بتواند بیشتر مردم را تحریک به پول دادن بکند.

در سراسر لندن مغازه های مشهور یا رستوران و هتل های بزرگ وی را می شناسند و چندین بار هم پلیس اورا دستگیر کرده است اما نتوانسته اند جرم دقیقی برای وی بدست بیاورند و او همچنان آزاد است.

گدایی با دستگاه کارتخوان! + عکس

گدایی با دستگاه کارتخوان! + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 22
برگرفته از پارسینه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 21 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف