نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گدایی ستاره هالیوود در خیابانهای نیویورک + تصاویر
ستاره هالیوود ، ریچارد گی یر
ریچارد گی یر ستاره هالیوود با ظاهری شبیه افراد بی خانمان در خیابانهای نیویورک مشغول گدایی شد.

 گدایی ریچارد گی یر ستاره هالیوود 

ریچارد گی یر بازیگر هالیوودی در یکی از شلوغ ترین قسمت های نیویورک با شمایل فردی بی خانمان ظاهر شد اما هیچ کس او را نشناخت.

ریچارد گی یر richard gere ستاره فیلم «بی وفا» در فیلمی مستقل و با بودجه پائین به نام «وقفه ذهن» در نقش یک بی خانمان بازی کرده است. او در این فیلم در نقش مردی با مشکلات ذهنی ظاهر می شود که مجبور است در خیابان های منهتن زندگی کند.

ریچارد گی یر

ستاره هالیوود 

گی یر از زمان دریافت فیلم نامه این اثر، پا در راه درازی برای ساخت این فیلم گذاشته که او را درگیر فیلم برداری در خیابان هایی کرد که زندگی عادی در آن ها جریان داشته است. او در این باره به وال استریت ژورنال گفت :«ما پول کافی برای بستن خیابان هایی که در آن مشغول فیلم برداری بودیم را نداشتیم، بنابراین یک روز برای آزمایش با استفاده از لنز هایی که قادر به فیلم برداری از راه دور بودند، به میان مردم رفتیم تا ببینیم که امکان این کار وجود دارد یا خیر»


ریچارد گی یر به عنوان یک بی خانمان در خیابان

گدایی ستاره هالیوود

 گدایی ستاره هالیوود 

او در ادامه سخنان خود گفت:«من با سر و وضع یک بی خانمان به میان مردم رفتم. هنگامی که متوجه شدم کسی به من توجهی نمی کند، جسارت یافتم و از مردم درخواست کمک کردم. این کار را نزدیک به یک ساعت ادامه دادم، اما در این مدت هیچ یک از کسانی که به من پول می دادند، نتوانست به هویت واقعی من پی ببرد.»

ستاره هالیوود

ریچارد گی یر 

ستاره هالیوود ، گدایی ریچارد گی یرستاره هالیوود

گدایی ستاره هالیوود در خیابانهای نیویورک + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از خبرآنلاین - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف