نمناک سرگرمیگوناگون 2 سال گدایی پدر برای خرید لباس دخترش! + عکس
پدر دختر ، گدایی پدر به خاطر دخترش
پدر دخترش را به فروشگاهی که چند سال پیش با گریه از آنجا گذشته بود برد تا بالاخره بتواند لباس زرد رنگ مورد علاقه دختر را برایش بخرد.
بازدید : 5,120 نفر

پدری که برای خرید لباس مورد علاقه دخترش دو سال تمام گدایی کرد

تا به حال برای تان پیش آمده است که برای رفتن به یک مهمانی و جشن به سراغ کمد لباس تان رفته اید اما لباس مورد پسند را در میان لباس هایتان نیافته اید.راه حل ساده است در صورتی که لباس دلخواه خود را نداشته باشید سوار ماشین شده و به نزدیکترین مرکز خرید خواهید رفت تا یک دست لباس نو و زیبا خریداری کنید، اما این راه به نظر ساده برای میلیون ها نفر غیر ممکن است .

مثل مردی که ماجرای آن را در ادامه این گزارش می خوانیم.

 مردی که پول 2 سال گدایی را داد تا برای دخترش لباس بخرد

"کاوثر حسین" مردی که دو سال تمام پولی را که از راه گدایی برای گذراندن زندگی اش به دست می آورد جمع کرد تا بتوانند برای دخترش یک دست لباس زیبا بخرد.

دست راست این مرد بعد از یک حادثه وحشتناک قطع شد و بعد از آن توانایی انجام هرکاری را نداشت و تصمیم گرفت گدایی کند چرا که هیچ کارخانه و کارگاهی حاضر نشد او را به عنوان نیروی کار انتخاب کند و به دلیل نداشتن پشتوانه مالی مجبور به گدایی شد.

این مرد می گوید:

دیروز موفق شدم بالاخره بعد از 2 سال لباس مورد علاقه دخترم را برای او خریداری کنم و از او یک عکس یادگاری بگیرم ، فرزند من تا پیش از این حتی یک عکس هم نداشت.

پدر و دختر هندی

عکس پدری که با گدایی دخترش را به آروزی لباس زرد رساند

دو سال پیش وقتی از کنار یک فروشگاه لباس به همراه دخترم رد می شدیم ، دخترم که ان زمان کوچکتر بود و درک ناتوانی مالی من را نداشت مقابل شیشه فروشگاه ایستاد و با صدای بلند گریه می کرد تا من برایش لباس زرد رنگی را که نشان می داد بخرم اما من هیچ پولی نداشتم و تمام سعی خود را کردم تا او را از انجا دور کنم چرا که فروشنده به بیرون از فروشگاه آمد و با فریاد از ما خواست تا آنجا را ترک کنیم.

اشکهای دخترم را پاک کردم و تصمیم گرفتم از آن روز پولهایی را که گدایی می کنم برای خرید آن لباس جایی ذخیره کنم.

می دانم گدایی کار زشتی است اما بهترین کار برای من در این شرایط همین بود و هست.

2 سال گدایی پدر برای خرید لباس دخترش! + عکس

2 سال گدایی پدر برای خرید لباس دخترش! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 50
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 50 0
برچسب ها :
نظر کاربران
 علی

علی

به نظرم هیچ راهی نداست وبا غیرت وبه فکر بچه اش بود اگر سراغ یک خیر واقعی میرفت حتما برازنده بود ویا اگر از طریقی به رونالدو وزیدان اظهار درد میکرد حل میشد

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف