نمناک اخبارجامعه گذاشتن شماره تلفن زن سابق در سایت همسریابی
شماره تلفن ، سایت همسریابی
شوهر ناخلف شماره همسرش را برای انتقام در سایت همسریابی به اشتراک گذاشته بود که توسط پلیس فتا استان قم دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1394
بازدید : 10,644 نفر

سرهنگ علی موالی در تشریح این خبر گفت:با شکایت فردی مبنی بر اینکه شخص ناشناسی با ثبت نام وی در یک سایت همسریابی و انتشار شماره همراه وی در شبکه های اجتماعی تلفن همراه باعث ایجاد مزاحمت و سلب آسایش وی شده است پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.

این مقام انتظامی بیان داشت:پلیس فتا استان با انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی موفق شد متهم را شناسایی کرده که در بررسی ها مشخص شد، متهم همسر سابق شاکی بوده است.

وی اظهار داشت:طی یک عملیات پلیسی متهم دستگیر و با اعتراف به بزه انتسابی بیان کرد به علت عصبانیتی که از همسر سابقم داشتم شماره تلفن وی را در شبکه های اجتماعی قرار داده و با توجه به اینکه کلیه اطلاعات فردی و هویتی او را داشتم با هویت وی در یک سایت همسریابی نیز ثبت نام کردم.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قم افزود:در ادامه متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای تکمیل مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

سرهنگ موالی در خاتمه به شهروندان هشدار داد:وقوع هرگونه تخطی از قانون در فضای مجازی مانند فضای حقیقی جرم تلقی شده و قابل پیگیریمی باشد.  

گذاشتن شماره تلفن زن سابق در سایت همسریابی

گذاشتن شماره تلفن زن سابق در سایت همسریابی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 28
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 23 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف