نمناک دنیای مدگوناگون گرانقیمت ترین کت و شلوار مردانه جهان فروخته شد + تصاویر
کت و شلوار مردانه 2016 ، مدل کت و شلوار مردانه
رکورد گرانقیمت ترین کت و شلوار مردانه در دنیا با قیمت 650 هزار دلار در کتاب گینس ثبت شد. این کت و شلوار از آن نخست وزیر کشوری است که آمار بالایی از فقیران دنیا در ان زندگی می کنند.
بازدید : 4,709 نفر

گرانقیمت ترین کت و شلوار مردانه دنیا بر تن نخست وزیر هند

کتاب گینس محل ثبت ترین های دنیاست و این بار نام نخست وزیر هند به عنوان یکی از رکورد داران این کتاب منتشر شد. آقای نخست وزیر با داشتن یک کت و شلوار نایاب دارنده گرانقیمت ترین کت و شلوار جهان شناخته شد .این کت و شلوار که «ناریندرا مودی» نخست وزیر هند در هنگام سفر باراک اوباما به این کشور در سال 2015 به تن کرده بود در همان سال در یک حراجی به قیمت 650 هزار دلار فروخته شد. این کت وشلوارکه در راههای طلایی رنگ آن نام «مودی» نوشته شده است به عنوان رکوردارگرانترین کت وشلوار درگینس به ثبت رسید. این در حالی است که استفاده نخست وزیر هند از این کت وشلوار در سال گذشته اعتراض های زیادی در پی داشت .

کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه به قیمت 650 هزار دلار برتن نخست وزیر هند

کت و شلوار مردانه

گرانقیمت ترین کت و شلوار مردانه دنیا فروخته شد

 احزاب مخالف دولت هند معتقد بودند استفاده از این کت و شلوارگرانقیمت از سوی نخست وزیر با سخنانش در باره حمایت از فقرا و بهبود زندگی کشاورزان منافات دارد.
گفته می شود درآمد حاصل از فروش این کت وشلوار برای پاکسازی رود گنگ به کار رفته است .

گرانقیمت ترین کت و شلوار مردانه جهان فروخته شد + تصاویر

گرانقیمت ترین کت و شلوار مردانه جهان فروخته شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف