دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدکیف و کفش گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا از جنس طلا و الماس + عکس
گرانترین کفش پاشنه بلند ، کفش الماس و طلا زنانه
گرانترین کفش پاشنه بلند ساخته شده در دنیا 15 میلیون دلار قیمت دارد ، برای تکمیل این کفش زنانه از الماس و طلا استفاده شده است.
بازدید : 2,537 نفر

گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا

گرانقیمت ترین کفش پاشنه بلند دنیا 15 میلیون دلار ارزش گذاری شد طراح بریتانیایی "debbie" وینگهام گران ترین کفش پاشنه بلند دنیا را طراحی و به نمایش گذاشت ، این کفش زنانه که با سنگهای گرانقیمت تزیین شده است بیش از 15 میلیون دلار قیمت دارد.

World’s Most Expensive Pair of High-Heels Costs a Whopping $15 Million

گرانترین کفش پاشنه بلند

 گران ترین کفش پاشنه بلند جهان

"دبی وینگهام" که برای خلق آثار گرانقیمت در عرصه مد و پوشاک شهرت جهانی دارد این بار کفش پاشنه بلند خاصی را طراحی کرد .از جمله گرانبهاترین طراحی های "دبی وینگهام " بریتانیایی لباس 55 میلیون دلاری بود که با الماس سرخ تزیین شده بود.تازه ترین محصول آن کفش پاشنه بلندی است که برای تکمیل آن صدها ساعت تلاش و زحمت صرف شده است ؛ از ویژگی ها و مشخصات این جفت کفش گران بها ابتدا باید به پاشنه های آن اشاره کرد که با 3 قیراط الماس کمیاب صورتی رنگ و 1 قیرطا الماس آبی رنگ تکمیل شده است.

چهار الماس خالص 3قلویی و 1000 الماس ریز دیگر نیز در تزیینات کفش پاشنه بلند گران قیمت است.همانطور که می بینید این کفش به رنگ طلایی است که در حقیقت با رنگ طلای 24 عیار ساخته شده است.

گرانترین کفش پاشنه بلند

گرانترین کفش پاشنه بلند

عکس مدل گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا

 

گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا از جنس طلا و الماس + عکس

گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا از جنس طلا و الماس + عکس
2.313
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف