برو به :
نمناک دنیای مدگوناگون گرانقیمت ترین دسته گل ولنتاین با رزهای 39 میلیون تومانی
دسته گل ولنتاین ، گل رز ولنتاین
گل های رز قرمز یکی از کادوهایی است که در روز ولنتاین داده و گرفته می شود . به نظر شما گرانقیمت ترین دسته گل ولنتاین از چه نوع گل رزی است که قیمتی حدود 40 میلیون تومان دارد؟
بازدید : 10,579 نفر

دسته گل ولنتاین با گرانقیمت ترین رزهای دنیا

سایت mirror گرانقیمت ترین دسته گل رز ولنتاین را معرفی کرد.

رزهای ولنتاین

گرانقیمت ترین گل رزهای ولنتاین برای دسته گل 40 میلیونی

این روزها که تب و تاب خرید کادوی روز ولنتاین در اکثر کشورها دیده می شود بعضی از مراکز خرید فرصت را برای بازار گرمی مناسب می دانند چنانچه یکی از روزنامه های انگلیسی در رابطه با حراج گرانقیمت ترین دسته گل رز ولنتاین 2016 نوشت. عکس هایی که منتشر شده بود چیز خاص و متفاوتی را نشان نمی داد اما راز گرانقیمت بودن این دسته گل رز ولنتاین چیز دیگری بود.

دسته گل رز ولنتاین

دسته گل رز ولنتاین به قیمت 39 میلیون تومان

این گل های رز در مکانی مخصوص و ویژه پرورش داده می شوند. قد این گرانقیمت ترین گل های رز حدود 1/5 متر است. محل پرورش و رشد این گل های رز 2800 متر بالاتر از سطح دریا در دامنه یکی از کوهای اکوادور انجام می شود. این گل های زیبا بلندترین رزهای جهان هستند.

دسته گل رز ولنتاین

گرانقیمت ترین دسته گل رز ولنتاین

 دسته گلی که با عنوان گرانقیمت ترین دسته گل رز دنیا به حراج گذاشته شده است ، 1000 عدد از این گل های رز بلندقد است. قیمت این دسته گل 9 هزار پوند به ارزش 39 میلیون تومان تعیین شده است.

گرانقیمت ترین دسته گل ولنتاین با رزهای 39 میلیون تومانی

2.322
منبع : ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 12
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف