نمناک اخباراقتصاد چرا گوجه فرنگی گران شد؟
گوجه فرنگی ، قیمت گوجه فرنگی
عبدالحسین رحیمی رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران علت گرانی قیمت گوجه فرنگی را توضیح داد.
تاریخ انتشار : 2 مهر 1397

دلیل گران شدن قیمت گوجه فرنگی چه بود؟

باشگاه خبرنگاران:عبدالحسین رحیمی رئیس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در تشریح علت گرانی گوجه فرنگی گفت:سازمان میادین میوه و تره بار یک نهاد توزیع کننده محصولات کشاورزی و باغی است و هیچ دخالتی در میزان تولید این محصولات ندارد.

وی با بیان اینکه سیستم توزیع و عرضه سازمان میادین میوه و تره بار برای ارائه و عرضه همه محصولات از جمله گوجه فرنگی به دست مشتریان آمادگی کامل دارد، گفت:این سازمان حتی برای کاهش فوری قیمت گوجه می تواند غرفه های خاصی را در 241 میدان میوه و تره بار بدون طی مراحل اداری و اتلاف وقت در اختیار تولیدکنندگان گوجه فرنگی قرار دهد.

رئیس سازمان میادین میوه و تره بار با اشاره به اینکه محصول سیب زمینی نیز تقریبا شرایط مشابهی دارد، افزود:غرفه هایی که به این صورت در اختیار تولیدکنندگان قرار می گیرد تک محصولی هستند و غرفه داران باید فقط یک محصول خاص را در آن عرضه کنند.

رحیمی با بیان اینکه گفته می شود علت گرانی محصول گوجه فرنگی صادرات این محصول و خرید آن توسط کارخانجات تولید رب است گفت:برای تامین گوجه فرنگی مورد نیاز بازار و جبران کمبود این محصول نهادهای دیگر باید اقدام کنند و ما فقط سیستم توزیع و عرضه مستقیم آن را به عهده داریم.

انتهای پیام/م

علت گران شدن گوجه فرنگی چه بود؟

چرا گوجه فرنگی گران شد؟
: امتیاز : 1.7 تعداد رای : 9
این مطلب مفید بود ؟
3 6
نظر کاربران
افسانه

افسانه

گوجه فرنگی در میدان تربار نایاب شده

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف