نمناک سبک زندگیگردشگری گران ترین رستوران های شیک جهان با غذاهای معروف
گران ترین رستوران جهان ، گران قیمت ترین رستوران جهان
در این مطلب قصد داریم گران ترین رستوران جهان با غذا های لاکچری و قیمت های باور نکردنی را به شما معرفی کنیم.

15 تا از گران ترین رستوران های جهان

این بخش از گردشگری نمناک را به معرفی 15 مورد از گران ترین رستوران جهان اختصاص داده ایم ، رستوران هایی با غذاهای لاکچری که حتی هزینه ی ورود به آنها و سرو دسری ساده قیمت باورنکردنی دارد ، برای شناخت این رستوران ها با دکوراسیون و منوی ویژه با ما همراه شوید.

گران ترین رستوران جهان کجاست و چه غذایی سرو می کند؟

رستوران زیر آبی ایتا مالدیو

این رستوران که بیش از 16 پا پایین تر از سطح دریاست در اقیانوس هند قرار دارد و به دلیل داشتن چشم انداز بی نظیر در نگاه انسان مانند یک پالت رنگارنگ است.این نقطه به قدری بزرگ است که 14 مهمان در جایگاه چرخش 180 درجه جا میشوند و در حالی که صخره های مرجانی و کوسه هارا نظاره میکنند از خوردن غذای حلزون تند و فلفلی وفیله گوساله و گوشت گوسفند 320 دلاری لذت میبرند.

رستورانی زیر اقیانوس هند
گران ترین رستوران های دنیا

2.آلن دوکاس آلفا پلازاتی پاریس

اتاق نهار خوری رستوران آلاین دوکاس عملا کارهنری است ، سرو کننده ها میتوانند در حالی که در میان هزاران صدف حلزون و لوله های از کریستال ساخته شده نشسته اند سفارش دهند.
منو بر روی غذاهای سالم و سازگار با محیط و طبیعی تمرکز کرده است.مانند عدس و خاویار و سبزیجاتی که از باغ های ورسای چیده شده اند اینطور به نظر می آید که قیمت غذا بین 170 تا 228 دلار و قیمت دسر حدود 52 دلار است.
رستوران زیبا
گران قیمت ترین رستوران های جهان در پاریس

3.رستوران پر سی نیویورک سیتی

حتی با قیمت بالا و 325 دلاری باز هم رزرو این رستوران کار سختی ست. اما با وجود این سختی ها و قیمت بالا باز هم ارزشش را دارد که امضای توماس کیلر "صدف ها و مروارید ها" و به دنبال آن 8 سری از ظروف که مواد داخلش هیچ جا یافت نمیشود و بی عیب و نقص هستند را امتحان کنید.
 
رستوران
گران ترین رستوران نیویورک سیتی

4.سابلیمیشن ایبیزا اسپانیا

آماده باشید که فکتان را از روی زمین جمع کنید رستوران 12 صندلی در هتل هارد راک شارژی حدود 1500 پوند و 20 پرس شام 1757 دلار را داراست. آشپز میچلین ستاره دار و پاکو رونکور دست پختشان آمیزه ای از هنر و تکنولوژی است و تجربه ی احساسی بی نظیر را به وجود می آورد.فقط در طول تابستان 1ژوئن تا 30 ستامبر این جزیره باز است سالن غذاخوری زیر آب هرسال منوی خود را تغییر میدهد.

در گذشته سرو کننده ها ورودی شخصی داشتند که شامل نمایش صدف ها و غذاهای دریایی و نوشیدنی و سالادی که میهمانان از فهرست موجودات پرورش یافته روی میزسرو میکردند و پشت صحنه ی همه ی کار ها و پروژه ها بر روی دیوار به نمایش گذاشته میشود.
رستورانی زیبا
رستورانی زیبا و گران قیمت در اسپانیا

5.میشن پیک درام فرانسه

آشپز آن سوفس پیک یکی از 6 آشپز زن برتر جهان است و یک آشپزخانه سه ستاره را اداره میکند. درآمد منوی او 320سنت و 375 دلار است یک گاز ازوعده ی غذایی شما ممکن است حس روژت مدیترانه و زعفران به شما بدهددر حالی که ممکن است بعد از آن طعم آهوی کوهی را حس کنید.
 
رستوران فرانسوی
گران ترین رستوران در فرانسه

6.آراگاوا توکیو

به طرز شگفت انگیزی لاکچری است و به طور خاص انواع غذاهای برتر ساندرا در این محل مورد رضایت همه ی دوست داران گوشت در سراسز جهان است. اگر شما یک پرس غذای کامل سفارش دهید حدود 261 تا 650 دلار است.
رستوران آرگاوا
گران ترین رستوران های جهان عکس

7.هتل دویل کریسیر سوییس

آشپز اخیر بنویت و همسرش بریژیت سه ستاره ی بهترین آشپز را برای غذای غول پیکر فرانسوی خود به دست آورده اند.غذاهای آخر وقت آن حدود 400 دلار قیمت دارد و ظرف هایش شامل فیله گوسفند و راسته و همراه زعفران است و زمانی سفارش شما بالا میرود که یک بطری نوشیدنی از فهرست 40 صفحه ای رستوران انتخاب کنید.
 
رستوران سوییسی
رستورانی با غذاهای گران در سوییس

8. اشعه ماوراء بنفش شانگهای چین

رستوران پل پایر شامل یک تکنولوژی فوق پیشرفته و بی نظیر است هرشب ده مهمان دور یک میز جمع میشوند و 20 پرس غذا در کنار موسیقی و ویدِو و شبیه سازی و عطر سرو میشود به طوری که اگر 598دلار بپردازید تجربه ی بی نظیری به دست می آورید . غذا ها به طور مرتب چرخیده میشود تا اطمینان حاصل کنند از مطلبی که شما به صورت آنلاین مطالعه میکنید به هیچ وجه قطع نشود.
 
رستوران اشعه ماوراء بنفش
رستورانی بینظیر و گران در چین

9.آلن دوکاس لندن

در حال حاضر به رهبری آشپز اجرایی جالین هرلند رستوران فرانسوی معاصر و بنیان گذاررتبه سه ستاره برای آشپز ها و منوی 8 غذای کامل فصلی قیمت قابل توجهی دارد.غذاهایی شامل گوشت اردک وسبزیجات و گوشت گوسفند و خرچنگ میباشد که برای هر نفر حدود 180 دلار بدون نوشیدنی حساب میشود.
 
رستوران آلن دوکاس لندن
گران قیمت ترین رستوران لندن

10. رستوران لی مورسی پاریس

یکی دیگر از خواض آلن دوکاس این اتاق نهار خوری الهام گرفته شده از ورسای است که ازآینه های آنتیک و مجسمه های کریستال و منوی 5 کورسی تشکیل شده است با پرداخت 445 دلار شما سه غذای مخصوص خرچنگ خوراکی ایکجیم و ماهی خاویار را به اضافه ی پنیر و دسر مخصوص تجربه خواهید کرد.
 
رستوران مجلل
رستوران مجلل و گران قیمت در پاریس

11.ماسا در نیویورک سیتی

دو اصل تکمیلی به عنوان سادگی و عطر و طعم ضروری هر ماده در رستوران سمیوسه آشپز تاکامایا قرار دارد.غذاهای خوشمزه 595 دلاری این رستوران ممکن است به ظاهر گران به نظر برسند اما جله ی دیوانه کننده ی آن ها باعث تجدید نظر میشود به ویژه هنگامی که آن را به نمایشگاه غذاهای دریایی عجیب و غریب می آورند.
 
رستوران گران قیمت
غذاهای گران قیمت در رستوران های مجلل

12.کیتو در کیوتو

نمونه ی وعده ی غذایی در این رستوران به این معنیست که شما 390 دلار برای تجربه ی کایسکی یک سبک غذاخوریست که بسیاری از آن ها ظاهری از ظروف غذاخوری ژاپنی را تهیه کرده و اجرا میکنند.آشپز نسل سوم کانیو توکوکا ارائه مجموعه ای ظریف از صفحات نمایش مواد فصلی،مانند آبالون و توفو همراه جوجه تیغی دریایی که مهمان ها دراتاق های خصوصی تاتامی آن را سرو میکنند.
 
رستورانی در توکیو
قیمت غذای رستوران های گران

13.اسکلو فورستنیا سوییس

وقتی این مکان یک قلعه در قرن 18 میلادی در آلپ سوییس است شما مطمئن خواهید بود که در یک رستوران مجلل و بی نظیر غذای خود را سرو میکنید به سرپرستی سر آشپز آندرس کمینادا که یکی از 6 آشپز 6 ستاره میباشد یک وعده ی شما که شامل جیگر غاز و پنیر بز و ذرت شیرین و ماهی قزل آلا با سس تهرگون چغندر و پنیر و نخود فرنگی است حدود 267 دلار قیمت دارد.
 
غذای رستوران سوییسی
رستورانی گران قیمت در سوییس

14.میشل روس تویا ریاچه تایا ژاپن

سخت است که توضیح دهیم کدام یک از چسم اندار جالب پانوراما دریاچه آتشفشانی کالدارو و یا مواد غذایی دو ستاره میشلین که از آشپزخانه خارج میشود جذاب تر است.آخرین نسخه از منوی کشف طبیعت شامل غذاهایی مانند گوشت فلفل گوشتی کبابی و سلنیوم سرخ شده و ترول سیاه و وینگریت حدود 244 دلار قیمت دارد.
 
رستوران میشل روس تویا ریاچه تایا ژاپن
رستوران های گران با قیمت باورنکردنی

15.لی پر کاتلین پاریس

همه ی مکان های این رستوران از نظر جذابیت در یک ردیف هستنداما این قسمت قیمت متفاوتی را به دلیل اردک فوگرس 117 دلاری خرچنگ و خاویار فرانسوی 170 دلاری و دسر لیمو نعنا 40 دلاری به دست آورده است.
 
گران ترین رستوران جهان
قیمت غذا در رستوران بینظیر و گران در پاریس

15 رستوران گرانقیمت با غذاهای لاکچری در دنیا + عکس

گران ترین رستوران های شیک جهان با غذاهای معروف
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف