نمناک سرگرمیگوناگون گران ترین قلیان در بازار تهران + عکس
قلیان ، قلیان گرانقیمت
عرضه قلیان عربی 7 میلیون تومانی در بازار تهران که این قلیان جدید و منحصر به فرد را کشور عربستان تولید کرده و بطور غیر رسمی وارد ایران کرده است.
بازدید : 14,235 نفر

مصرف قلیان در کشور به ویژه در سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته و متناسب با نوع سلیقه و نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه میشود.با اینکه در سالهای اخیر ممنوعیت استفاده از قلیان خیلی به گوش رسیده است اما واقعیت آن است که نه تنها این قلیان های رنگارنگ از قل قل نیفتادند بلکه هر روز با تنوع بازار به تعداد مشتریان آن افزوده میشود و علاقه مندان بیشتر ترغیب به استفاده از آن میشوند. متاسفانه قلیان زمینه مناسب و فریبنده ای برای گرایش نوجوانان و جوانان به استعمال سیگار و مواد دخانی و اعتیاد آور دیگر نیز هست به گونه ای که در بسیاری از موارد قلیان و سیگار دروازه ورود به دنیای اعتیاد ذکر شده  وگفته میشود افراد معتاد به دخانیات زودتر در دنیای خطرناک اعتیاد پا می گذارند.
تا چند سال پیش میانگین سنی افرادی که به سمت و سوی قلیان می رفتند بین 31 تا 51 سال بود،اما، امروزه،جوانان و نوجوانان بسیاری را در قهوه خانه ها و سفره خانه های سنتی می بینیم که بعضاً در کنار خانواده و با مهارت و جدیتی خاص فقط بخاطرایجاد نشاط اجتماعی از این کوزه پر طعم و دود کام می گیرند.

خرید قلیان بستگی به سلیقه و پول در جیب افراد دارد و با قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسند در بازار تهران قلیان هایی با نرخ هفت میلیون تومان عرضه می شوند که جنس آنها تمام استیل است و آن طور که فروشندگان آنها می گویند از کشور عربستان به صورت غیررسمی وارد ایران می شود.در آمارهای رسمی گمرک ایران نشانی از واردات قلیان به ایران وجود ندارد.

قلیان 7 میلیونی

گران ترین قلیان در بازار تهران + عکس

گران ترین قلیان در بازار تهران + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 73
برگرفته از افق - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 46 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف