گران قیمت ترین کلید های ماشین
شرکت " Awain " یکی از شرکت های جهانی در زمینه تولید کالاهای لوکس می باشد که اخیرا از محصول گران قیمت خود را با قیمت نجومی رونمایی کرد!

گران قیمت ترین کلید های ماشین جهان

اتومبیل ها یکی از پرطرفدارترین ابزارهایی هستند که بیشترین میزان پیشرفت این صنعت تنها در طی یک الی دو دهه گذشته بوده است و امروزه بعد از گذشته دهه ها شاهد حضور اتومبیل های کاملا مدرن و پر قدرتی در بازارهای جهانی هستیم که برای خرید هر یک از آنها می بایست بیش از چندین میلیارد تومان هزینه کنید.

با این حال زمانیکه شما اتومبیل سوپر اسپرت و مدرنی را خریداری می کنید، این انتظار را دارید تا این اتومبیل سوپر اسپرت بتواند نگاهی از لوکس و لاکچری بودن را نمایان سازد که این هم می تواند به شکل و فرم اتومبیل، کلاس، مدل، شرکت، طراحی، کلید، کابین و... آن باشد که تمام شرکت های اتومبیل سازی جهانی با رعایت نمودن چنین مواردی موفق به جذب مشتریان بسیار خاصی شده اند.

با این وجود هر قسمت اتومبیل می تواند جلوه و زیبایی خاص خودش را داشته باشد که می توانید در هنگام سفارش از گزینه های سفارشی آن استفاده کنید. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک شما را با گران قیمت ترین کلیدهای ماشین جهان آشنا سازیم. همراه ما باشید. 

شرکت " Awain " یکی از شرکت های جهانی در زمینه تولید کالاهای لوکس می باشد که اهداف بسیار بزرگی در این زمینه به سر دارد و موفق به اجرا کردن آنها شده است که یکی از آنها تولید کلیدهای بسیار گران قیمت و لوکس برای اتومبیل های خاص و لوکس می باشد که ساخت هر یک از آنها با مهارت استادان بزرگ در طی 100 الی 300 ساعت ساخته می شود.

این شرکت 3 کلید مختلف را رونمایی و پرده برداری کرد که با قیمت ها و ویژگی های مختلفی متمایز شده اند. اولین کلیدی که در عکس زیر مشاهده می کنید، ارزانترین کلید این شرکت است که برای خرید آن می بایست 55 هزار دلار هزینه کنید. از مهم ترین ویژگی های این کلید می توان به استفاده از الماس 3.6 عیار و 175 گرم طلا اشاره نمود.

کلید دوم تفاوت قیمت زیادی با کلید اول ندارد که برای خرید آن می بایست حدودا 90 هزار دلار هزینه کنید که در آن از الماس های 20 عیار و 175 گرم طلا به کار رفته است!!

در نهایت کلید سوم، گران قیمت ترین کلید تاریخ می باشد که برای داشتن آن می بایست بیش از 500 هزار پوند هزینه کنید  که در آن از با ارزش ترین سنگ های جهان به کار رفته است که آنرا تبدیل به گران قیمت ترین کلید جهان ساخته است!

از هر 3 کلید به تعداد 20 عدد ساخته و تهیه شده است که برای دارندگان بوگاتی، استون مارتین، بنتلی، رولزرویس، مازراتی، لامبورگینی، مک لارن، پورشه و مرسدس بنز مناسب است که شاید قیمت خرید آن برابر با خرید ماشین آخرین مدل رنجرور می باشد.

 

گرانترین سوئیچ های خودرو در جهان + عکس های جالب

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی