نمناک سرگرمیگوناگون گربه اخمویی که درآمدزایی می کند! + تصاویر
گربه ، گربه اخمو
گربه اخموی گرامپی که نامش حدود دو سالی است بر سر زبان ها افتاده، نه تنها به ستاره ای در دنیای مجازی بدل شده، بلکه از لحاظ مالی نیز گوی سبقت را از برخی ستارگان هالیوود ربوده و عنوان گربه در آمدزا را به خود گرفته است.
بازدید : 10,354 نفر

اخیرآ در فرهنگ بسیاری از کشورها به ویژه ژاپن گربه از جمله حیواناتی است که نماد شانس برای افراد به شمار می آید و خیلی از تاجران برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود، گربه نگهداری می کنند.بسیاری از شرکت ها از گربه ها برای پیشرفت در کار خود استفاده ابزاری میکنند همانطور که چندی پیش شرکتی ژاپنی برای افزایش راندمان کاری خود چند گربه را در محل کار خور رها کرده بود تا کارمندان آن شرکت اوقات بیکاری خود را با گربه سپری کنند یا به نوعی سرگرم شوند و کار خود را با انرژی بیشتری ادامه دهند.

یا یک شرکت حمل و نقل ریلی که در آستانه ورشکستگی قرار داشت، برای در آمدزایی از یک گربه با لباس فرم پوشیده و کلاه به سر استفاده کرد تا در ورودی ایستگاه قطار بنشیند و با گردشگرانی که از سراسر کشور به این ایستگاه قطار می آیند عکس یادگاری بگیرد و به نحوی باعث جذب گردشگران شود.یک دختر 28 ساله نیز یکی از این افرادی است که با اینکه فقط یک گارسون معمولی در رستوران است،اما برای در آمدزایی از گربه اش استفاده می کند و حال میلیارد ها پول به جیب میزند.

دو سال پیش فیلم جالبی از یک گربه اخمو در اینترنت پخش شد که نزدیک به 15.5 میلیون نفر آن را مشاهده کردند.چهره خاص این گربه نه تنها دنیای مجازی را فتح کرده، بلکه روی کالاهای گوناگون از تی شرت و تقویم گرفته تا لیوان و فنجان نقش بسته و برای صاحب گربه نیز درآمدهای کلانی به همراه داشته است. صاحب گربه از جمله حق و حقوق آثار مربوط به این گربه را فروخته و همچنین با الهام از این گربه و عبوس بودن آن دو کتاب  به 15 زبان مختلف منتشر کرده است.

گربه ثروتمند

دو کتابی که صاحب این گربه در سال 2113 منتشر کرده، در فهرست کتاب های پرفروش روز در نشریه نیویورک تایمز بوده اند. به گزارش نیویورک تایمز، بیش از یکصد هزار تی شرت با چهره ی این گربه تا کنون به فروش رسیده است.
این گربه تا به حال در محصولات و وسایل مختلفی بوده است و صاحب آن حتی از فیلم های مختلف او نیز درآمدزایی کرده است. این گربه حالا به درآمد باورنکردنی 64 میلیون پوند رسیده است که عددی معادل 320 میلیارد تومان است.

گربه ثروتمند

صاحب این گربه اخمو یک دختر 28 ساله است که پیش از این گارسون یک رستوران بود ولی حالا گربه اش درآمدی بیشتر از ستارگان بزرگ هالیوود دارد.او دیگر کار نمی کند و کارهای گربه اش را مدیریت می کند.این گربه بدین ترتیب پس از رابرت داونی جونیر و دواین جانسون در رتبه سوم "ستارگان" پردرآمد قرار می گیرد که در فهرست نشریه معتبر فوربس مکان های اول و دوم را به خود اختصاص داده اند.
این گربه اخمو که به نام "گرومپی" شناخته می شود احتمالا تا چند ماه آینده یک نوع کاپوچینو خاص خود را نیز به نام "گرومپیچینو" وارد بازار خواهد کرد و احتمال فروش بالای آن وجود دارد.

گربه ثروتمند

نشریه بریتانیایی تلگراف به نقل از صاحب 28 ساله ی این گربه می نویسد:«آنچه این گربه در عرض چنین مدت کوتاهی به آن دست یافته، فوق العاده و باورنکردنی است».
گربه گرامپی البته چند صباحی نیز به جمع ستارگان فیلم پیوسته و به تازگی فیلمی با همراهی این بازیگر عبوس به نمایش درآمده است با این عنوان:«بدترین کریسمس گربه گرامپی».

گربه اخمویی که درآمدزایی می کند! + تصاویر

گربه اخمویی که درآمدزایی می کند! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
برگرفته از صراط - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف