گربه باکلاس
گربه بازیگوشی که از قرار معلوم فیلم سینمایی دیده بود، شروع کرد تا با شیوه خودش ادای آدم های باکلاس رو دربیاره که یکی از پربازدیدترین ویدیوهای اخیر شد.

وقتی یه گربه ادای باکلاس ها رو درمیاره

نگهداری از حیوانات خانگی یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین کارهایی است که این روزها اغلب ما برای تفریح و سرگرم شدن، از این روش اقدام می کنیم که قطعا بسیار خوشایند و جالب است و می تواند در روحیه هر یک از ما موثر واقع شود. اما حیواناتی همانند سگ ها و گربه ها می توانند بسیار سرگرم کننده تر باشند و این روزها دیگر همانند گذشته آنها مورد آزار و اذیت قرار نمی گیرند.

اما گربه ها حیواناتی بسیار جالب هستند و می توانند با انسان ها به خوبی ارتباط برقرار کنند و کارهایی را انجام دهند که ممکن است ساعت ها با به یادآوردن آن خنده بر روی لبانتان بنشیند. برای مثال یک گربه سیاه و سفیدی اخیرا یکی از ویروسی ترین فیلم های دنیای مجازی را به نام خود کرد و توانست با واکنش های گوناگونی روبرو شود.

این گربه سیاه و سفید که گویی از قرار معلوم فیلم سینمایی دیده است، در حال این است تا همانند امپراتورها و پادشاه ها بنشیند و به گونه ای آب بخورد که انگار بر روی گران قیمت ترین تخت جهان خوابیده و کلاس خود را به رخ گربه های دیگر بکشد.

از این رو این گربه بازیگوش پای جلوی خود را زمانیکه دراز کشیده است داخل کاسه آب می کند و سپس نزدیک دهان خود می کند و با زبانش شروع به نوشیدن اب می کند و جالب است بدانید که این پست تنها در چند ساعت اول بیش از 64 هزار بار در رسانه های مجازی دیده شد.

ویدیو وقتی یه گربه ادای باکلاس ها رو درمیاره

آب خوردن با کلاس یک گربه + فیلم جالب

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی